UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Штукатурка декоративна "короїд" СТ 35 CERESIT (зерно 2,5 мм, база) 25кг

Код товару: 000000057

528 грн.

Додати в обране

Опис

Штукатурка Ceresit CT 35 призначена для обробки фактурою «короїд» бетонних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових і інших мінеральних поверхонь всередині і зовні будинків. Рекомендується застосовувати для влаштування декоративного шару в системі теплоізоляції фасадів. Для отримання ідеально білої поверхні, не вимагає додаткового фарбування, необхідно застосувати декоративну штукатурку Ceresit CT 35 пігментовану білу (вказано на упаковці). Для отримання різних кольорів рекомендується застосовувати декоративну штукатурку Ceresit CT 35 базу (вказано на упаковці) і пофарбувати фарбами ТМ Ceresit за призначенням.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Штукатурка декоративна "короїд" СТ 35 CERESIT (зерно 2,5 мм, база) 25кг

Подгоовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, з низьким і одно- рідним водопоглинанням. Перед застосуванням штукатурки поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. При необхідності основу відремонтувати, використовуючи матеріали ТМ Ceresit за призначенням. Неміцні підстави обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 Супер методом «мокрий по мокрому» до повного насичення. Основи з високим поглинанням попередньо обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 в два шари методом «мокрий по сухому». Перед нанесенням штукатурки поверхню прогрунтувати Ceresit СТ 16 або Ceresit CT 15 відповідно до обраної системи утеплення. Декоративного штукатурку наносять після висихання Ceresit СТ 16 або Ceresit CT 15 приблизно через 3-6 годин.

Виконання робіт: Приготування розчинної суміші: в чисту ємність налити воду (температура води від +15 ° С до + 20 ° С) з розрахунку 0,20-0,21 л на 1 кг сухої суміші (5,0-5,25 л на 25 кг), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинну суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використовувати розчинну суміш можна не менше 60 хвілін.Штукатурку наносять на поверхню металевою теркою з нержавіючої сталі рівномірним суцільним шаром товщиною не менше розмір зерна заповнювача. Залежно від температури навколишнього середовища протягом 5-30 хвилин після нанесення розчинної суміші надати свеженанесенному шару необхідної фактури за допомогою пластикової або Дерев'яне терки. Фактуру «короїд» формують горизонтальними або вертикальними, круговими і перехресними рухами, тримаючи терку паралельно поверхні. Роботи на одній площині повинні виконуватися безперервно - від кута до кута будівлі або приміщення або в межах декоративних елементів конструкції, що обгороджує. У разі незапланованої технологічної перерви уздовж лінії закінчення робіт потрібно приклеїти малярську стрічку, яка видаляється разом із залишками затверділої суміші після її нанесення і надання фактури. Після закінчення перерви роботу продовжити з місця призупинення робіт. Свеженанесенному штукатурку зволожувати водою. Затверділу штукатурку можна видалити тільки механічним способом. Після закінчення або зупинки робіт інструмент ретельно вимити.

Примітка: Штукатурку Ceresit CT 35 не рекомендується застосовувати для обробки цоколя і забороняється змішувати з іншими матеріалами (фарбами, штукатурками і т.д.). Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 ° C до +30 ° C. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температури +20 ± 2 ° C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час схоплювання і тверднення суміші розчину може змінитися. Суміш містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти шкіру та очі. У разі попадання розчинової суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Технічні характеристики:

Склад:

полімерна суміш з мінеральними наповнювачами та модифікаторами

Витрати води для приготування розчинної суміші:

5,0-5,25 л води на 25 кг сухої суміші

Температура застосування розчинної суміші:

від +5 °C до +30 °C

Час застосування розчинної суміші:

не меньще 60 хвилин

Міцність зчеплення з основою (повітряний-сухі умови, через 28 діб):

не меньше 0,5 МПа

Морозостійкість:

не меньше 75 циклів

Коефіцієнт водопоглинання:

не більше 0,5 кг/(м2 · год0,5)

Паропроникність:

не меньше 0,05 мг/(м · год · Па)

Витрати* растворной смеси:

- зерно 2,0 мм:

- зерно 2,5 мм:

- зерно 3,5 мм:

 

близько 2,8 кг/м2

близько 3,5 кг/м2

близько 4,9 кг/м2

* Витрати залежать від нерівності основи та навичок виконавця.

Рекомендації: Для збереження рівномірності кольору рекомендується при роботі на однорідних і великих поверхнях використовувати матеріали однієї партії, зазначеної на упаковці.Не наносити штукатурку безпосередньо під прямими сонячними променями. Свеженанесенному штукатурку протягом 24 годин потрібно захищати від дощу, а також пересихання або негативних температур. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянуті в цьому технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність штукатурки Ceresit СТ 35 вказаним технічним характеристикам при дотриманні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, наведених в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях і в інших умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

Умови зберігання: У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях.

Термін придатності: 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка: Суміш Ceresit СТ 35 фасується в мішки по 25 кг.

Утилізація: Залишки продукту утіізіровать каки будівельне сміття, а упаковку - як побутові відходи.