UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Штукатурка силикон-силикатная декоративная СТ 174 CERESIT (зерно 1,5 мм) 25 кг

Код товару: 000000311

2 339 грн.

Додати в обране

Опис

Штукатурка полімерна Ceresit СТ 174 (1 мм) призначена для декоративного оздоблення бетонних, цементно-Піщаного, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних поверхонь, а також гіпсокартону або OSB всередині і зовні будинків. Рекомендується для пристрою обробно-захисного шару в системі теплоізоляції фасадів (на пенополистирольной і мінеральної засадах). Використовується для декоративного оздоблення стін в приміщеннях з нормальною і підвищеною вологістю, в тому числі в місцях загального користування, коридорах, на сходових маршах.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Штукатурка силикон-силикатная декоративная СТ 174 CERESIT (зерно 1,5 мм) 25 кг

Підготовка основи: Підготовка поверхні здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Поверхня повинна бути сухою, міцною, рівною, з низьким і однорідним водопоглинанням. Перед застосуванням штукатурки поверхню очищають від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. При необхідності поверхню відремонтувати, використовуючи матеріали ТМ Ceresit відповідно до призначення. Неміцні підстави обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 Супер методом «мокрий по мокрому» до повного насичення. Основи з високою всмоктує здатність попередньо обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 в два шари методом «мокрий по сухому». Перед нанесенням штукатурки поверхню обробити Ceresit СТ 15 silicone, тонованого в колір, близький до кольору штукатурки. Декоративну штукатурку наносять приблизно через 3-6 години після висихання Ceresit СТ 15 silicone.

Виконання робіт: Штукатурку Ceresit СТ 174 (1 мм) перед нанесенням на протязі 2 хвилин ретельно перемішати. При необхідності до штукатурки можна додати воду, приблизно 250 мл на 25 кг, і знову перемішаті. Машинне нанесення: Перед нанесенням необхідно підібрати технологічні параметри, потрібну консистенцію матеріалу, діаметр сопла на пістолеті-розпилювачі, швидкість подачі розчинної суміші і робочий тиск повітря. Робочий тиск може змінюватися в залежності від типу машини, довжини шланга і висоти накачування. Мінімальний рекомендований тиск - 2 бар. Рекомендовані типи пристроїв: компресор (виробнича потужність не менше 160 л / хв, мінімальний ресивер 20 л (рекомендується 100 л), тиск від 2 до 8 атмосфер) і пістолет-розпилювач. Продукт випробуваний на машинах типу: SPG Baumaschinen PG 20 Wagner PC 830, Kaleta-150. Штукатурку рівномірним суцільним шаром наносять на поверхню і при необхідності розподіляють шаром товщиною не менше розмір зерна заповнювача. При машинному нанесенні формування фактури «камінь» з подальшим затиранням необов'язково. Формування фактури починати не раніше ніж через 10 хвилин після нанесення, але не пізніше ніж через 20 хвилин (при нормальних умовах). Формування фактури виконують за допомогою пластикової терки, круговими і перехресними рухами, тримаючи її паралельно поверхні, в залежності від бажаної фактури поверхні. Роботи на одній площині потрібно виконувати безперервно - від кута до кута будівлі або приміщення або в межах декоративних елементів конструкції, що обгороджує. Під час нанесення обов'язково контролювати можливий відскік матеріалу і вибірково зерен з найбільшими розмірами від поверхні, регулюючи тиск повітря в пістолеті розпилювачем. При необхідності незапланованої технологічної перерви уздовж лінії склення робіт необхідно приклеїти малярську стрічку, яка видаляється разом із залишками затверділої суміші після її нанесення і надання фактури. Необхідно своєчасно оновлювати до-дачі готової розчинної суміші або її приготування для безперервного нанесення.Увага! Розчинна суміш у змішувачі або шланга не повинна перебувати в нерухомому стані більше 20 хвилин! Під час роботи обов'язково постійний контроль наявності розчинної суміші в бункері і тиску повітря в системі, також справності всіх вузлів і агрегатів. Ручне нанесення: при ручному нанесенні виконуються операції, аналогічні операцій при машинному нанесенні.

Примітка: Штукатурку Ceresit СТ 174 (1 мм) не можна змішувати з іншими матеріалами (фарби, штукатурки і т.д.) .Не використовувати для обробки цоколю.Роботи необхідно виконувати при відносній вологості повітря не вище 80% і температури основи від + 5 ° З до + 30 ° С. Всі вищенаведені рекомендації правильні при температурі +20 ± 2 ° С і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час твердіння може змінитися. Заявлених фізико-механічних характеристик штукатурка набуває через 28 діб при нормальних умовах. При роботі зі штукатуркою Ceresit СТ 174 (1 мм) необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння суміші в очі необхідно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Технічні характеристики:

Склад:

водна дисперсія синтетичних смол с мінеральними наповнювачами та модифікаторами

Густота (приблизно):

1,9 кг/дм3

Температура основи при застосуванні суміші:

від +5 °C до +30 °C

Стійкість до дощу і дії прямих сонячних променів:

через 24 години

Час появи верхньої плівки:

около 15 минут

Еквівалент опору дифузії водяної пари повітряного прошарку, Sd:

 

0,13 м

Клас за паропроникністю (відповідно до ДСТУ EN 1062-1):

 

V1 (высший класс за паропроницаемость)

Коефіцієнт за водонепроникність, не більш:

0,06 кг/(м2 · год0,5)

Клас за водонепроникність (відповідно до ДСТУ EN 1062-1):

 W3 (найвища стійкість до проникнення води)

Адгезія до бетону (в сухих і вологих умовах, що не менше):

0,5 Мпа

Витрата Ceresit CT 174 (1 мм) при нанесенні фактури «камінцева» *:

от 1,5 кг/м 2

* Витрати продукту залежать від стану підготовленої основи та навичок виконавця.

Властивості:

- Для машинного і ручного нанесення

- Гідрофобна (водовідштовхувальна)

- Стійка до забруднення

- Висока паропроникність

- Стійка до поразки грибком, пліснявою і тд

- Стійка до ультрафіолетового випромінювання

- Еластична

- Стійка до атмосферних впливів.

Рекомендації: Для збереження рівномірності кольору рекомендується при роботі на однорідних і великих поверхнях використовувати матеріали однієї партії, зазначеної на упаковці.Не наносити штукатурку безпосередньо під прямими сонячними променями. Свеженанесенному штукатурку протягом 24 годин потрібно захищати від дощу, а також надмірного пересихання або негативних температур. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянуті в цьому технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність штукатурки Ceresit СТ 174 (1 мм) вказаним технічним характеристикам при виконанні правил зберігання, приготування і нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її використання в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

Умови зберігання: У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях при температурі від + 5 ° C до 35 ° C. Не допускати заморожування.

Термін придатності: 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Утилізація: Сухі залишки і порожню тару утилізувати як будівельні відходи. Рідкісні залишки матеріаловможно сдат в пункт збору вторинної сировини або пересувний пункт збору шкідливих речовин.