UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Штукатурка декоративна акрилова "камінцева" СТ 60 CERESIT (зерно 2,5 мм) 25 кг

Код товару: 000000314

1 400 грн.

Додати в обране

Опис

Штукатурка полімерна Ceresit СТ 60 призначена для декоративного оздоблення бетонних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних поверхонь, а також гіпсокартону або OSB всередині і зовні будинків. Рекомендується для пристрою обробно-захисного шару в системі теплоізоляції фасадів. Використовується для декоративного оздоблення стін в приміщеннях з нормальною і підвищеною вологістю.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Штукатурка декоративна акрилова "камінцева" СТ 60 CERESIT (зерно 2,5 мм) 25 кг

Підготовка основи: Підготовка поверхні здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Поверхня повинна бути сухою, міцною, рівною, з низьким і одно- рідним водопоглинанням. Перед застосуванням штукатурки поверхню очищають від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. При необхідності поверхню відремонтувати, використовуючи матеріали ТМ Ceresit відповідно до призначення. Неміцні підстави обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 Супер методом «мокрий по мокрому» до повного насичення. Основи з високою всмоктуючою здатністю попередньо обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 в два шари методом «мокрий по сухому». Перед нанесенням штукатурки поверх ню обробити Ceresit СТ 16, тонованого в колір, близький до кольору штукатурки. Декоративну штукатурку наносять приблизно через 3-6 годин після висихання Ceresit СТ 16.

Виконання робіт: Штукатурку Ceresit CT 60 перед нанесенням протягом 2 хвилин ретельно перемішати. При необхідності до штукатурки можна додати воду, але не більше 150 мл на 25 кг, і знову перемішати. Штукатурку наносять на поверхню металевою теркою з нержавіючої сталі і розподіляють рівномірним суцільним шаром товщиною не менше розмір зерна заповювача. Формування фактури починають відразу після її нанесення, використовуючи пластикову терку, але не пізніше ніж через 10 хвилин (при нормальних умовах). Фактуру «камінь» формують круговими рухами за допомогою пластикової терки, тримаючи її паралельно поверхні. Роботи на одній площині потрібно виконувати безперервно - від кута до кута будівлі або приміщення або в межах декоративних елементів конструкції, що обгороджує. При необхідності ніяк запланованої технологічної перерви уздовж лінії закінчення робіт потрібно приклеїти малярську стрічку, яка видаляється разом із залишками затверділої суміші після її нанесення і надання фактури. Після закінчення перерви роботу продовжити з місця зупинки робіт. Свеженанесенному штукатурку зволожувати водою. Затверділу штукатурку можна видалити тільки механічним способом. Після закінчення або зупинки робіт інструмент ретельно вимити.

Примітка: Штукатурку Ceresit СТ 60 не можна змішувати з іншими матеріалами (фарби, штукатурки і т.д.) .Не використовувати для обробки цоколю.Роботи необхідно виконувати при відносній вологості повітря не вище 80% і температури основи від +5 ° С до +30 ° С. Всі наведені вище рекомендації ефективні при температурі + 20 ± 2 ° С і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час твердіння може змінитися. Заявлених фізико-механічних характеристик штукатурка набуває через 28 діб при нормальних умовах. При роботі зі штукатуркою Ceresit СТ 60 необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння суміші в очі необхідно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації: Для збереження рівномірності кольору рекомендується при роботі на однорідних і великих поверхнях використовувати матеріали однієї партії, зазначеної на упаковці.Не наносити штукатурку безпосередньо під прямими сонячними променями. Свеженанесенному штукатурку протягом 24 годин потрібно по-хіщати від дощу, а також надмірного пересихання або негативних температур. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянуті в цьому технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Умови зберігання: У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях при температурі +5 ° С до +35 ° С.

Термін придатності: 18 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Утилізація: Сухі залишки і порожню тару утилізувати як будівельні відходи. Рідкі залишки матеріалів можна здати в пункт збору вторинної сировини або пересувний пункт збору шкідливих відходів. Якщо здати залишки як вторинну сировину неможливо, то відкрийте кришку ємності з продуктом, дайте йому висохнути і викидайте як будівельне сміття. Додавши в матеріал невелика кількість гіпсу або цементу, ви прискорите висихання.

Упаковка: Суміш Ceresit CT 60 фасується в пастіковие відра по 25 кг.

Властивості:

- Стійка до атмосферних впливів:

- Стійка до ударних навантажень:

- Гідрофобна (водовідштовхувальна):

- Еластична:

- Зручна і легка у використанні.

Технічні характеристики:

Склад: водна дисперсія синтетичних смол з мінеральними наповнювачами та модифікаторами
Густота 1,6 ? 1,8 кг/дм3

Стійкість до дощу і дії прямих сонячних променів:

через 24 години

Час утворення поверхневої плівки:

блиько 15 хвилин

Еквівалент опору дифузії водяної пара воздушногй прошарку, Sd ^

- зерно 1,0 мм:

- зерно 1,5 мм:

- зерно 2,5 мм:

     

0,11 м

0,13 м

0,21 м

Коефіцієнт водонепроникність, не більш:

  0,1 кг/(м2 · год0,5)

Адгезія до бетону, не менш (в сухих і вологих умовах):

  0,5 МПа

Витрати Ceresit CT 60*:

- зерно 1,0 мм:

- зерно 1,5 мм:

- зерно 2,5 мм:

 

приблизно 1,7 кг/м2

приблизно 2,5 кг/м2

приблизно 3,9 кг/м2

* Витрати продукту залежать від нерівності основи та навичок виконавця.

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність штукатурки Ceresit СТ 60 вказаним технічним характеристикам при виконанні правил зберігання, приготування і нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її використання в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.