UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Штукатурка декоративна акрилова «короїд» СТ 64 CERESIT (зерно 2 мм) 25 кг

Код товару: 000000315

1 689 грн.

Додати в обране

Опис

Штукатурка полімерна Ceresit СТ 64 призначена для декоративного оздоблення бетонних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних поверхонь, а також гіпсокартону або OSB (деревостружкових плит) всередині і зовні будинків. Рекомендується для пристрою обробно-захисного шару в системі теплоізоляції фасадів. Використовується для декоративного оздоблення стін в приміщеннях з нормальною і підвищеною вологістю.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Штукатурка декоративна акрилова «короїд» СТ 64 CERESIT (зерно 2 мм) 25 кг

Підготовка основи: Підготовка поверхні здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Поверхня повинна бути сухою, міцною, рівною, з низьким і одно- рідним водопоглинанням. Перед застосуванням штукатурки поверхню очищають від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. При необхідності поверхню відремонтувати, використовуючи матеріали ТМ Ceresit відповідно до призначення. Неміцні основи обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 Супер методом «мокрий по мокрому» до повного насичення. Основи з високою всмоктує здатність попередньо обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 в два шари методом «мокрий по сухому». Перед нанесенням штукатурки поверхню обробити Ceresit СТ 16, тонованого в колір, близький до кольору штукатурки. Декоративну штукатурку наносять після висихання Ceresit СТ 16 приблизно через 3-6 годин. 

Виконання робіт: Штукатурку Ceresit CT 64 перед нанесенням протягом 2 хвилин ретельно перемішати. При необхідності в штукатурку можна додати воду, але не більше 150 мл на 25 кг, і знову перемішати. Штукатурку наносять на поверхню металевою теркою з нержавіючої сталі і розподіляють рівномірним суцільним шаром товщиною не менше розмір зерна заповнювача. Формування фактури штукатурки пластикової теркою расчіна не раніше ніж через 10 хвилин після її нанесення, після зняття зайвого шару, але не пізніше ніж через 20 хвилин (при нормальних умовах). Фактуру «короїд» формують горизонтальними або вертикальними, круговими і перехресними рухами за допомогою пластикової терки, тримаючи її паралельно поверхні. Роботи на одній площині повинні виконуватися безперервно - від кута до кута будівлі або приміщення або в межах декоративних елементів конструкції, що обгороджує. Якщо необхідна незапланована технологічна перерва, уздовж лінії закінчення робіт потрібно приклеїти малярську стрічку, яка видаляється разом із залишками затверділої суміші після її нанесення і надання фактури. Після закінчення перерви роботу продовжити з місця призупинення робіт. Свеженанесенному штукатурку зволожувати водою. Затверділу штукатурку можна видалити тільки механічним способом. Після закінчення або зупинки робіт інструмент ретельно вимити.

Примітка: Штукатурку Ceresit СТ 64 не можна змішувати з іншими мате-ріалів (фарби, штукатурки та ін.). Не використовувати для обробки цоколю.Роботи необхідно виконувати при відносній вологості повітря не вище 80% і температури основи від + 5 ° С до + 30 ° С. Всі наведені вище рекомендації ефективні при температурі + 20 ± 2 ° С і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час твердіння може змінитися. Заявлених фізико-механічних характеристик штукатурка набуває через 28 діб при нормальних умовах. При роботі зі штукатуркою Ceresit СТ 64 необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння суміші в очі необхідно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації: Для збереження рівномірності кольору рекомендується при роботі на однорідних і великих поверхнях використовувати матеріали однієї партії, зазначеної на упаковці. Не наносити штукатурку безпосередньо під прямими соняч ними променями. Свеженанесенному штукатурку протягом 24 годин потрібно захищати від дощу, а також надмірного пересихання і відбирання них температур. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянуті в цьому технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Технічні характеристики:

Склад:

водна дисперсія синтетичних смол з мінеральними наповнювачами та модифікаторами

Густота:

1,6 ? 1,8 кг/дм3

Температура основи при використанні суміші:

от +5 °C до +30 °C

Стійкість до дощу і дії прямих сонячних променів:

через 24 години

Час утворення поверхневої плівки:

близько 15 хвилин

Еквівалент опору дифузії водяної пари повітряного прошарку, Sd:

 

0,13 м

Коефіцієнт водонепроникність, не більш:

 

0,08 кг/(м2 · год0,5)

Адгезія до бетону, не менш (в сухих і вологих умовах):

 

0,5 МПа

Витрати Ceresit CT 64 *:

приблизно 2,7 кг/м2

* Витрати залежать від нерівності основи та навичок виконавця.

Умови зберігання: У фірмовій упаковці в сухих приміщеннях при температурі від +5 ° C до +35 ° C. Не допускати заморожування! Термін придатності: 18 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Утилізація: Сухі залишки порожню тару утилізувати як будівельні відході.Рідкі залишки матеріалів можна здати в пункт збору вторсировини або пересувний пункт збору шкідливих відходів. Якщо здати залишки як вторинну сировину неможливо, то відкрийте кришку ємності з продуктом, дайте йому висохнути і утилізувати як будівельне сміття. Додавши в матеріал невелика кількість гіпсу або цементу, ви прискорите висихання.