UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Штукатурка силіконова декоративна «камінцева» СТ 74 CERESIT (зерно 1,5 мм) 25 кг

Код товару: 000000316

2 169 грн.

Додати в обране

Опис

Штукатурка полімерна Ceresit СТ 74 призначена для декоративного оздоблення бетонних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних поверхонь, а також гіпсокартону або OSB всередині і зовні будинків. Рекомендується для пристрою обробно-захисного шару в системі теплоізоляції фасадів (на пенополистирольной і мінеральної засадах). Використовується для декоративного оздоблення стін в приміщеннях з нормальною і підвищеною вологістю.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Штукатурка силіконова декоративна «камінцева» СТ 74 CERESIT (зерно 1,5 мм) 25 кг

Підготовка основи: Підготовка поверхні здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Поверхня повинна бути сухою, міцною, рівною, з низьким і однорідним водопоглинанням. Перед застосуванням штукатурки поверхню очищають від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. При необхідності поверхню відремонтувати, використовуючи матеріали ТМ Ceresit відповідно до призначення. Неміцні основи обробити ґрунтовкою Ceresit CT 17 супер методом «мокрий по мокрому» до повного насичення. Основи з високою всмоктує здатність попередньо обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 в два шари методом «мокрий по сухому». Перед нанесенням штукатурки поверхню обробити Ceresit СТ 15 silicone, тонованого в колір, близький до кольору штукатурки. Декоративну штукатурку наносять після висихання Ceresit СТ 15 silicone приблизно через 3-6 год.

Виконання робіт: Штукатурку Ceresit СТ 74 перед нанесенням протягом 2 хвилин ретельно перемішати. При необхідності в штукатурку можна додати воду, але не більше 150 мл на 25 кг, і знову перемішати. Штукатурку наносять на поверхню металевою теркою з нержавіючої сталі і розподіляють рівномірним суцільним шаром товщиною не менше розмір зерна заповнювача. Формування фактури штукатурки починають відразу після її нанесення, використовуючи пластикову терку, але не пізніше ніж через 10 хвилин (при нормальних умовах) .Фактуру «камінь» формують круговими рухами за допомогою пластикової терки, тримаючи її паралельно поверхні. Роботи на одній площині повинні виконуватися безперервно - від кута до кута будівлі або приміщення або в межах декоративних елементів конструкції, що обгороджує. Якщо необхідна незапланована технологічна перерва, уздовж лінії закінчення робіт потрібно приклеїти малярську стрічку, яка видаляється разом із залишками затверділої суміші після її нанесення і надання фактури. Після закінчення перерви роботу продовжити з місця призупинення робіт. Свеженанесенному штукатурку зволожувати водою. Затверділу штукатурку можна видалити тільки механічним способом. Після закінчення або зупинки робіт інструмент ретельно вимити.

Примітка: Штукатурку Ceresit СТ 74 не можна змішувати з іншими матеріалами (фарби, штукатурки та ін.). Не використовувати для обробки цоколю. Роботи необхідно виконувати при відносній вологості повітря не вище 80% і температури основи від +5 ° С до +30 ° С. Всі вищенаведені рекомендації ефективні при температурі + 20 ± 2 ° С і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час твердіння може змінитися. Заявлених фізико-механічних характеристик штукатурка набуває через 28 діб при нормальних умовах. При роботі зі штукатуркою Ceresit СТ 74 необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння суміші в очі необхідно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації: Для збереження рівномірності кольору рекомендується при роботі на однорідні і великих поверхнях використовувати матеріали однієї партії, зазначеної на упаковці. Не наносити штукатурку безпосередньо під прямими сонячними променями. Свеженанесенному штукатурку протягом 24 годин потрібно захищати від дощу, а також надмірного пересихання і негативних температур. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянуті в цьому технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Технические характеристики:

Склад:

водна дисперсія ситетичних смол з мінеральними наповнювачами та модифікаторами

Густота:

1,6 ? 1,8 кг/дм3

Температура основи при використанні суміші:

от +5 °C до +30 °C

Стійкість до впливу дощу:

через 24 години

Час утворення поверхневої плівки:

близько 15 хвилин

Еквівалент опору дифузії водяної пари повітряного прошарку, Sd:

 

0,13 м

Клас по паропроникністю (згідно ДСТУ EN 10 62-1):

V1 (найвищий клас за паропроникністю)

Коефіцієнт водонепроникність, не більш:

0,06 кг/(м2 · год0,5)

Клас за водонепроникність (згідно ДСТУ EN 10 62-1):

W3 (ннайвища стійкість до проникнення води)

Адгезія до бетону, не менш (в сухих і вологих умовах):

0,5 МПа

Витрати Ceresit CT 74 *:

- зерно 1,5 мм:

- зерно 2,5 мм:

 

приблизно 2,8 кг/м2

приблизно 3,9 кг/м2

* Витрати продукту залежать від стану підготовленої основи та навичок виконавця.

Умови зберігання: У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях при температурі від +5 ° C до +30 ° C.

Термін придатності: 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Утилізація: Сухі залишки порожньої тари утилізувати як будівельні відході.Рідкі залишки матеріалів можна здати в пункт збору вторсировини або пересувний пункт збору шкідливих відходів. Якщо здати залишки як вторинну сировину неможливо, то відкрийте кришку ємності з продуктом, дайте йому висохнути і утилізувати як будівельне сміття. Додавши в матеріал невелика кількість гіпсу або цементу, ви прискорите висихання.

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність штукатурок Ceresit СТ 74 вказаним технічним характеристикам при дотриманні правил транспортування, зберігання і нанесення які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання штукатурок, а також додатків для інших цілей і в умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними. Претензії та рекламації приймає Виробник.