UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Штукатурка силікон-силікатна декоративна «короїд» СТ 175 CERESIT (зерно 2,0 мм) 25 кг

Код товару: 000000312

1 710 грн.

Додати в обране

Опис

Штукатурка полімерна Ceresit СТ 175 призначена для декоративного оздоблення бетонних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних поверхонь, а-ж гіпсокартону або OSB всередині і зовні будинків. Рекомендується для пристрою обробно-захисного шару в системі теплоізоляції фасадів (на пенополистирольной і мінеральної засадах). Використовується для декоративного оздоблення стін в приміщеннях з нормальною і підвищеною вологістю.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Штукатурка силікон-силікатна декоративна «короїд» СТ 175 CERESIT (зерно 2,0 мм) 25 кг

Підготовка основи: Підготовка поверхні здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Поверхня повинна бути сухою, міцною, рівною, з низьким і однорідним водопоглинанням. Перед застосуванням штукатурки поверхню очищають від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. При необхідності поверхню відремонтувати, використовуючи матеріали ТМ Ceresit відповідно до призначення. Неміцні підстави обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 Супер методом «мокрий по мокро-м» до повного насичення. Основи з високою всмоктуючою здатністю попередньо обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 в два шари методом «мокрий по сухому». Перед нанесенням штукатурки поверхню обробити Ceresit СТ 15 silicone, тонованого в колір, близький до кольору штукатурки. Декоративну штукатурку наносять приблизно через 3-6 години після висихання Ceresit СТ 15 silicone. 

Виконання робіт: Штукатурку Ceresit CT 175 перед нанесенням протягом 2 мі-лін ретельно перемішати. При необхідності в штукатурку можна додати воду, але не більше 150 мл на 25 кг, і знову перемішати. Штукатурку наносять на поверхню металевою теркою з нержавіючої сталі і розподіляють рівномірним суцільним шаром товщиною не менше розмір зерна заповнювача. Формування фактури починають відразу після її нанесення, використовуючи пластикову терку, але не пізніше ніж через 10 хвилин (при нормальних умовах). Фактуру «короїд» формують горизонтальними або вертикальними круговими і перехресними рухами за допомогою пластикової терки, тримаючи її паралельно поверхні. Роботи на одній площині потрібно виконувати безперервно - від кута до кута будівлі або приміщення або в межах декоративних елементів конструкції, що обгороджує. При необхідності незапланованої технологічної перерви уздовж лінії закінчення робіт потрібно приклеїти малярську стрічку, яка видаляється разом із залишками затверділої суміші після її нанесення і надання фактури. Після закінчення перерви роботу продовжити з місця призупинення робіт. Свеженанесенному штукатурку зволожувати водою. Затверділу штукатурку можна видалити тільки механічним способом. Після закінчення або зупинки робіт інструмент ретельно вимити.

Примітка: Штукатурку Ceresit СТ 175 можна змішувати з іншими матеріалами (фарби, штукатурки і т.д.). Не використовувати для обробки цоколя. Роботи необхідно виконувати при відносній вологості повітря не вище 80% і температури основи від +5 ° С до +30 ° С. Всі вищенаведені рекомендації правильні при температурі +20 ± 2 ° С і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час твердіння може змінитися. Заявлених фізико-механічних характеристик штукатурка набуває через 28 діб при нормальних умовах. При роботі зі штукатуркою Ceresit СТ 175 необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння суміші в очі необхідно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Технічні характеристики:

Склад: водна дисперсія з синтетичних смол з мінеральними наповнювачами та модифікаторами
Густота 1,6 ? 1,8 кг/дм3
Температура основи при використанні штукатурки: від +5 °C до +30 °C

Стійкість до дощу і дії прямих сонячних променів:

через 24 години

Час утворення поверхневої плівки:

близько 15 хвилин

Еквівалент опору дифузії водяної пари повітряного прошарку, Sd:

 0,05 м 

Клас по паропроникністю (згідно ДСТУ EN 10 62-1):

V1 (найвищий клас за паропроникністю)

Коефіцієнт водонепроникність, не більш:

 0,09 кг/(м2 · год0,5)

Клас за водонепроникність (згідно ДСТУ EN 10 62-1):

W3 (Найвища стійкість до проникнення води)

Адгезія до бетону, не менш (в сухих і вологих умовах):

 0,5 МПа

Витрати продукту Ceresit CT 175:

приблизно 2,7 кг/м2

* Витрати продукту залежать від стану підготовленої основи та навичок виконавця.

Технічні характеристики, наведені в таблиці, додаткові і не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки Ceresit вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

Властивості:

- Гідрофобна (водовідштовхувальна)

- Стійка до забруднення

- Висока паропроникність

- Стійка до поразки грибком, пліснявою і тд

- Стійка до ультрафіолетового випромінювання

- Стійка до атмосферних впливів

- Еластична

Умови зберігання: У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях при температурі від +5 ° C до +35 ° C. Не допускати заморожування!

Термін придатності: 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Утилізація: Сухі залишки порожню тару утилізувати як будівельні відходи. Рідкі залишки матеріалів можна здати в пункт збору вторсировини або пересувний пункт збору шкідливих відходів. Якщо здати залишки як вторинну сировину неможливо, то закрийте кришку ємності з продуктом, дайте йому висохнути і утилізувати як будівельне сміття. Додавши в матеріал невелика кількість гіпсу або цементу, ви прискорите висихання.

Упаковка: Суміш Ceresit CT 175 фасується в пластикові відра по 25 кг.

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність штукатурки Ceresit СТ 175 вказаним технічним характеристикам при виконанні правил зберігання, приготування і нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її використання в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.