UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Декоративна штукатурка СТ 36 CERESIT 25 кг (біла)

Код товару: 000000059

630 грн.

Додати в обране

Опис

Штукатурка Ceresit CT 36 призначена для виконання декоративних тонкошарових штукатурок на бетонних, гіпсових підставах, традиційних штукатурках всередині і зовні, деревних плитах (ДСП, ОСБ, ЦСП і т.п.), гіпсокартонних та гипсоволоконних листах всередині будівель. Застосовується в якості декоративного шару в легких штукатурних системах утеплення зовнішніх стін будівель при використанні в якості утеплювача як пінополістирольних, так і мінераловатних пліт.Возможно отримання необмеженої кількості різних за зовнішнім виглядом фактур.
Властивості:
- легко наноситися і структурується;
- забезпечує швидке виконання робіт;
- пластична;
- стійка до атмосферних впливів;
- паропроникна;
- для ручного і механічного нанесення;
- проводиться білого кольору і в версії під забарвлення.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Декоративна штукатурка СТ 36 CERESIT 25 кг (біла)

Підготовка основи: Підготовку основиі наступні роботи виконувати в відповідно c ТКП 45-5.09-105-2009 «Оздоблювальні роботи. Правила виконання ». Основу слід знепилити і очистити від речовин, що знижують адгезію шпаклівки (висолів, жирів, лакофарбових покриттів і т.п.). Існуючі забруднення, шари з низькою міцністю, малярні покриття з вапняних і клейових фарб необхідно повністю видалити. Пошкодження поверхні, раковини, нерівності необхідно відремонтувати сумішами Ceresit CT 29, CT 82, CT 85, CT 190. Бетон, цементні і цементно-вапняні штукатурки (вік понад 28 днів, вологість ?8%), армований склосіткою шар, виконаний з Ceresit CТ 82, CТ 85 або CT 190 (витримка більше 3 днів), заґрунтувати грунтуючою фарбою Ceresit CT 16 . Гіпсові підстави з вологістю менше 1%, гіпсокартонні і гіпсоволокнисті листи заґрунтувати глибокопроникаючою ґрунтовкою Ceresit CT 17, а потім грунтуючою фарбою Ceresit CT 16; ДСП, ОСБ, ЦСП, міцні малярні покриття з гарну адгезію до основи заґрунтувати грунтуючою фарбою Ceresit CT 16.К нанесення штукатурки приступати після повного висихання грунтуючою фарби Ceresit CT 16 (2 ... 4 години). 

Виконання робіт: Роботи слід виконувати при температурі основи і навколишнього середовища від +5 °С до +25 °С і відносній вологості повітря до 80%. Вміст упаковки поступово висипати в відведені кількість холодної чистої води і перемішати з допомогою низькооборотної дрилі з насадкою-міксером до отримання однорідної маси без грудок. Почекати 5 хвилин і заново перемішати. Не застосовувати інструмент і посуд з схильних до корозії матеріалів. Штукатурка рівномірно наноситися на стіну за допомогою шпателя або терки з нержавіючої сталі. Після цього протягом 20 хв за допомогою валика або іншого спеціального інструменту штукатурному шару надається необхідна фактура. Суміш також можна наносити на підставу безпосередньо структурним валиком. Штукатурка Ceresit CT 36 підходить для механізованого нанесення за допомогою спеціального інструменту. На одній ділянці поверхні працювати без перерви, зберігаючи однакову консистенцію матеріалу. У разі необхідності перерви в роботі, уздовж наміченої ли-нии приклеїти самоклеющуюся стрічку, накласти штукатурку, надати фактуру, а потім видалити стрічку із залишками свіжого матеріалу. Відновлювати роботу після перерви слід від позначеного місця. Кордон нанесеною раніше штукатурки можна захистити самоклеющейся стрічкою. Свіжу штукатурку з інструменту можна змити водою, а затверділу видаляють тільки механічним шляхом. Забарвлення штукатурки можна виробляти акриловою фарбою Ceresit CT 42 (через 7 діб), силікатної фарбою Ceresit CT 54 (через 3 доби) і силіконової фарбою Ceresit CT 48 (через 7 діб). Толь-ко всередині будівель можна фарбувати акриловою фарбою СТ 51 (через 7 діб). 

Рекомендації: При застосуванні матеріалу зовні будівель для захисту штукатурного шару від атмосферних впливів його необхідно фарбувати фасадними фарбами Ceresit CT 42, CT 48, CT 54. При зовнішніх роботах не рекомендується наносити матеріал на поверхні, що знаходяться під впливом прямих сонячних променів. У спекотну погоду охороняти матеріал від пересихання, оббризкуючи його водою. Пересихання від сонця і вітру може призводити до розтріскування матеріалу. Для захисту фасаду від атмосферних впливів будівельні ліси рекомендується закривати спеціальною сіткою або плівкою, а на будівлі встановити водовідливи. 

Примітка: Всі характеристики продукту і рекомендації по його застосуванню дійсний при температурі +20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання та споживання може змінитися. Не змішувати з іншими матеріалами. Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати контакту з очима та шкірою. Використовувати індивідуальні засоби захисту. У разі потрапляння продукту в очі рясно промити їх водою і звернутися до лікаря. Наведена інформація визначає область застосування матеріалу і спосіб проведення робіт, але при цьому не може замінити відповідної підготовки виконавця робіт. Крім викладеної інформації, при роботі з матеріалом слід керуватися чинними нормативами в будівництві. При сумніви щодо можливості конкретного застосування матеріалу слід самостійно випробувати його в достатній кількості або звернутися за консультацією до виробника. Вищевикладена інформація не може служити підставою для безумовної відповідальності про-виробниками. Виробник не несе відповідальності за застосування матеріалу в цілях, не передбачених цим описом. 

Зберігання та утилізація: При зберіганні і транспортуванні повинна забезпечуватися захист від атмосферних опадів і збереження упаковки від механічних пошкоджень. Допускається зберігати і транспортувати при мінусовій температурі. Не допускати злежування суміші. Термін зберігання 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці. Упаковка і продукт по витікання терміну зберігання підлягають утилізації як побутове сміття. 

Упаковка: Мішки по 25 кг.

Технічні характеристики:

 

Основа:

цемент, мінеральні наповнювачі та модифікатори

Насипна щільність:

близько 1300 кг/м3

Пропорція перемішування з водою:

5,5-7,0 л води на 25 кг

Температура застосування:

від +5 до +30 °С

Час споживання розчинної суміші:

близько 60 хвилин

Адгезія:

?0,8 МПа

Орієнтовні витрати:

1,25 – 1,35 кг/м2 на 1 мм товщини штукатурного шару (в залежності від інструменту і способу формування фактури)