UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Герметики


Відкрити фільтр
Ціна, грн.
Виробник CeresitDUFAМомент

Особливою популярністю серед будівельників і тих, хто бажає зробити ремонт своїми руками, користується акриловий герметик. Завдяки його спеціальному складу, будь-які конструкції можна захистити від впливу холоду, води та інших факторів. Він просто незамінний під час ремонту. Добре справляється з ремонтом підлоги або паркету, з установкою ламінату на підлогу, при роботі з дерев'яними меблями, спайці труб, закладенні стиків, тріщин, встановленні вікон і дверей.

Вибір герметика не варто здійснювати спонтанно і брати перший-ліпший.

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ГЕРМЕТИКА

 1. Ступінь стійкості до механічних і природних факторів і довговічність.
 2. Міцність і зчепленням з різними поверхнями.
 3. Відсоток усадки після нанесення.
 4. Еластичність нанесеного складу.
 5. Перевірити термін придатності і звернути увагу на місце застосування: зовнішні або внутрішні роботи.
 6. Підібрати потрібний колір герметика (білий або прозорий).

Переваги акриловий герметик

 1. У порівнянні з іншими герметиками має доступну ціну.
 2. Незважаючи на те, що варіантів вибору не так вже й багато, визначитися з покупкою можна дуже легко. Головною його перевагою є універсальність. Він простий в нанесенні. Дуже добре лягає і схоплюється на будь-якій поверхні. Є можливість швидкого реставрування (легко шліфувати і фарбувати). Та й щоб прибрати його, не варто прикладати багато зусиль.
 3. Через водну основу і відсутність у своєму складі шкідливих токсичних речовин, вважається абсолютно екологічним і безпечним. Не викликає алергії. Через відсутність розчинників - пожежобезпечний. Акрилові герметики мають деякі додаткові компоненти: карбонат кальцію, добавки, які перешкоджають появі цвілі і грибка, пластифікатори. Але вони тільки покращують якість герметика.
 4. Матеріал не перешкоджає виходу пари з приміщення, не має запаху.
 5. Практично всі акрилові герметики відрізняються високою якістю. Вони стійкі до вигорання, підвищеної вологості, механічних пошкоджень. Для них характерний великий термін експлуатації. Відрізняються гнучкістю і міцністю.

Завдяки всім цим властивостям, акриловий герметик завжди якісно з'єднує потрібні частини і заповнює всі необхідні стики, шви, щілини, тріщини. Акриловий герметик відрізняється особливою безпекою для здоров'я людини. Але, все ж, перед його використанням необхідно прочитати інструкцію і дотримуватися простих правил.