UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Клей для гіпсокартону ГС-62 АРТИСАН 30кг

Код товару: 000000994

118 грн.

Додати в обране

Опис

Монтажний клей для приклеювання гіпсокартонних плит, гіпсових панелей. Клей ГС-62 застосовується для приклеювання на міцні несучі основи гіпсокартонних плит, комбінованих гіпсових панелей. Також може застосовуватися для приклеювання теплоізоляційних матеріалів всередині приміщень, декоративних елементів з пінополістиролу, гіпсової ліпнини та гіпсових блоків.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клей для гіпсокартону ГС-62 АРТИСАН 30кг

Застосування: Клей ГС-62 застосовується для приклеювання на міцні основи гіпсокартонних плит, комбінованих гіпсових панелей. Також може застосовуватися для приклеювання гіпсової ліпнини, гіпсових блоків.

Підготовка основи: Поверхня повинна бути сухою, очищеною від жиру, старих фарб, що відшаровується штукатурки. Для забезпечення якісної і довгострокової експлуатації, всі підстави, особливо порошать і надмірно вбирають вологу, рекомендується прогрунтувати грунтовкою «Артисан грунт №7», або «Артисан грунт №8» в залежності від вимог до основи. При нерівностях підстави понад 2 см, поверхня вирівнюється за допомогою смуг з гіпсокартону (шириною 10 см), які приклеюються на ГС-62. Для отримання розчину необхідно змішати 0,5 л води з 1 кг сухого продукту, при цьому суміш висипати у воду. Вода повинна бути чистою, кімнатної температури. Необхідну в'язкість забезпечує механічне перемішування. Якщо розчин дуже густий або навпаки рідкий, необхідно додати води або, відповідно, суміші і ще раз ретельно перемішати.

Виконання робіт: Для одержання розчину суха суміш висипається в ємність з водою кімнатної температури, ретельно перемішується до отримання однорідного складу, потрібної консистенції і через 5 хвилин повторно перемішати. Працювати з розчином необхідно чистим інструментом з нержавіючої сталі або пластмаси. Основа не змочувати. Якщо поверхня рівна або вирівняна за допомогою смуг, розчин наноситься на листи гіпсокартону зубчастим шпателем суцільними поздовжніми смугами і по периметру. При нерівностях більше 2 см клей ГС-62 наноситься коржами вздовж кромки гіпсокартонного листа з інтервалом 35 см і по периметру з мінімальним інтервалом (майже суцільно). Стандартна панель, щільно притискається до основи і легкими ударами через рейку виставляється по рівню. Всі рекомендації дійсні при температурі +20° С й відносній вологості 60%. При проведенні робіт слід керуватися будівельними нормами і правилами. Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

Техніка безпеки: Всі компоненти, що входять до складу суміші, не токсичні і шкідливі для здоров'я. Працювати з матеріалом згідно з прийнятим нормам.

Термін придатності: В сухих умовах і герметичній упаковці 12 місяців від дати випуску продукції.

Упаковка: Суха суміш розфасовується в мішки по 15 і 30 кг.

Технічні характеристики:
 

Склад: суміш гіпсу, мінеральних наповнювачів і спеціальних добавок.

Кількість води для замішування

8 л/15 кг суміші

16 л/30 кг суміші

Час використання розчину

при 20 °С – 0,5 години

Оптимальна температура для

використання розчину

від +5 °С до 30 °С

Міцність на відрив

не менше 0,5-0,6 МПа

Витрата

до 5 кг/м2