UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Гіпсокартон 12,5х1,2х2,5 вологостійкий KNAUF

Код товару: 000000349

158 грн.

Додати в обране

Опис

КНАУФ-лист вологостійкий - гіпсові будівельні плити , серцевина яких містить добавки, що знижують водопоглинання (ГСП-Н2) Будівельно-оздоблювальний вологостійкий матеріал для облицювання стін, влаштування перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних і звукопоглинальних виробів у приміщеннях з підвищеною вологістю.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Гіпсокартон 12,5х1,2х2,5 вологостійкий KNAUF

КНАУФ-лист вологостійкий (ГСП-Н2) являє собою прямокутний матеріал, який складається з двох шарів спеціального картону з прошарком з гіпсового тесту з армуючими добавками, при цьому бічні кромки смуги завальцовываются краями картону (лицьового шару). Для формування сердечника застосовується гіпсове в'яжуче марки Г4 за ГОСТ 125-79. КНАУФ-листи вологостійкі (ГСП-Н2) випускаються згідно ГОСТ 32614-2012 (EN 520:2009)

КНАУФ-листи вологостійкі (ГСП-Н2) випускаються з напівкруглою стоншення кромки (ПЛУК), що є найбільш технологічним, з точки зору надійності стику. За погодженням виробника зі споживачем можливе виготовлення листів з іншими видами кромок. Іншим найважливішим компонентом КНАУФ-листа вологостійкого (ГСП-Н2) є облицювальний картон, зчеплення якого з сердечником забезпечується за рахунок застосування склеювальних добавок. Картон виконує роль як армуючого каркаса, так і прекрасної основи для нанесення будь-якого оздоблювального матеріалу (штукатурка, шпалери, фарба, керамічна плитка та ін). За своїм фізичним і гігієнічним властивостям картон ідеально підходить для житлових приміщень. Відрізняються від звичайних КНАУФ-листів завдяки використанню гідрофобних добавок в матеріалі сердечника.

На кожному КНАУФ-листі влагостойком (ГСП-Н2) присутній умовне позначення, яке складається з:

  • буквеного позначення типу плити - ДСП-Н2;
  • позначення стандарту
  • позначення типу поздовжніх кромок листа;
  • цифр, що позначають номінальну довжину, ширину і товщину листа в міліметрах;