UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Гіпсокартон 9,5х1,2х2,0 стельовий KNAUF

Код товару: 000000352

360 грн.

Додати в обране

Опис

Гіпсокартон KNAUF стельовий використовується суто для стелі, тому що його товщина мінімальна - 9,5 мм. У монтажі використовуйте профіль для гіпсокартону UD-27 і CD -60.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Гіпсокартон 9,5х1,2х2,0 стельовий KNAUF

Стельовий гіпсокартон - це практичний, недорогий і простий в монтажі матеріал. Премененіе: стелі сухих приміщень - квартир і офісів. Цей вид гіпсокартону призначений для швидкого пристрою рівних стельових поверхонь, готових під фінішну обробку. Стельовий гіпсокартон використовують для створення однорівневих стельових поверхонь, влаштування декоративних багаторівневих стельових поверхонь.

Для монтажу стельового гіпсокартону використовують мталіческій профіль CD- і UD- профіль. Можна використовувати дерев'яну монтажну рейку, але тут потрібно бути акуратним, так як дерево, якщо погано висушене - може з часом деформуватися. Кріплення гіпсокартон: До установленому каркасу за допомогою саморізів для метала або дерева. Після кріплення гіпсокартону, його грунтують (грунтовка Ceresit CT 17) і шпаклевивают закладають шви між листами за допомогою спеціальної стрічки - срепянкі і шпаклівки Fugenfuiier (Кнауф Фюгенфюлер). Потім можна покрити гіпоскартон фінішної шпаклівка, пофарбувати або поклееть шпалери.

Розмір стельового гіпсокартону 1,2 м х 2,0 м; 1,2 м. Х 2,5 м.

Іншим найважливішим компонентом КНАУФ-листа (ГСП-А) є облицювальний картон, зчеплення якого з сердечником забезпечується за рахунок застосування склеювальних добавок. Картон виконує роль, як армуючого каркаса, так і прекрасної основи для нанесення будь-якого оздоблювального матеріалу (штукатурка, шпалери, фарба, керамічна плитка та ін.). За своїми фізичними і гігієнічних властивостях картон ідеально підходить для житлових приміщень.