UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Гіпсокартон 12,5х1,2х2,0 стіновий KNAUF

Код товару: 000000338

276 грн.

Додати в обране

Опис

Knauf гіпсокартон стіновий (12,5 мм 1,2 * 2,0 м) Вага листа 23 кг. Застосовується для облицювання стін, пристрою міжкімнатних перегородок, підвісних стель, вогнезахисних покриттів конструкцій, а також для виготовлення декоративних і звукопоглинальних виробів.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Гіпсокартон 12,5х1,2х2,0 стіновий KNAUF

Гіпсокартон Knauf стіновий - це листовий матеріал, широко застосовуваний при вирівнюванні стін, пристрої перегородок, сендвіч-панелей, підвісних стель. Так само гіпсокартон використовують при зведенні декоративних конструкцій або обшивці стелі для вирівнювання поверхні. При обшивці стін і стелі нерідко між підставою і гіпсокартоном укладають тепло- і звукоізоляційні мати.

Властивості:

- покращує мікроклімат;

- поглинає звуки;

- низька теплопровідність;

- простота монтажу;

- не горючий;

- вогнестійкий;

- гладка поверхня;

- екологічно чистий.

Спосіб застосування: Ріжеться гіпсокартон за допомогою ножа або пилки. У більшості випадків гіпсокартон використовується для обшивки стін і стель для отримання гладкої поверхні. Деякі кріплять листи гіпсокартону безпосередньо до основи за допомогою клейової суміші. Це можливо, якщо підстава не має видимих нерівностей.

Іншим найважливішим компонентом КНАУФ-листа (ГСП-А) є облицювальний картон, зчеплення якого з сердечником забезпечується за рахунок застосування склеювальних добавок. Картон виконує роль, як армуючого каркаса, так і прекрасної основи для нанесення будь-якого оздоблювального матеріалу (штукатурка, шпалери, фарба, керамічна плитка та ін.). За своїми фізичними і гігієнічних властивостях картон ідеально підходить для житлових приміщень.