UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Профіль 60 мм UW-75 / 4м KNAUF

Код товару: 000000445

177 грн.

Додати в обране

Опис

Knauf UW - направляючий профіль з П-образній формі, який використовується при влаштуванні каркаса для перегородок в якості перемички для стоєчних профілів. Стандартна довжина - 3 і 4 м. Профіль Knauf UW - направляючий профіль з перетином П-подібної форми. Застосовується в будівництві в якості підстави для стоєчних профілів, використовується також для влаштування перемичок між ними при монтажі каркаса перегородок і облицювань.
Технічні характеристики:
- Профіль UW -75, 3 м, товщина 0,4-0,65 мм. 8 шт

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Профіль 60 мм UW-75 / 4м KNAUF

Переваги.

Направляючий профіль Knauf UW має ряд переваг на тлі інших матеріалів. І це слід віднести антикорозійну стійкість, його легкість і простоту монтажу, пожежна безпека, екологічність і зручність транспортування. Незважаючи на низьку вартість, Knauf UW характеризується надійністю на тривалий строк служби.

Монтаж.

Установка направляючого профілю Knauf UW передбачає використання готових 6-міліметрових отворів в стінці профілю, куди вставляються дюбеля. Таким чином процес кріплення профілю до несучої основи істотно зміцнюється. Додаткові отвори для дюбелів при необхідності можна легко просвердлити за допомогою дриля.