UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Захист фасадна №2 АРТИСАН 10л

Код товару: 148

231 грн.

Додати в обране

Опис

Захист фасадна №2 призначена для гідрофобізації абсорбуючих мінеральних фасадних підстав і будівельних матеріалів з високим і середнім ступенем поглинання: облицювальної цегли, штукатурок, клінкерної та всмоктуючою плитки, азбоцементних плит, натурального
каменю. Зручний в якості грунтовки під фасадну фарбу, профілактичного розчину проти утворення солей, цвілі або грибків. Оброблена поверхня вільно «дихає», т. к. просочення не утворює поверхневу плівку.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Захист фасадна №2 АРТИСАН 10л

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ: Основа повинна бути абсолютно чистим від пилу, розчинних солей і цвілі. Тріщини шириною понад 0,3 мм зашпаклювати шпаклівкою «Артисан С-30».

ВИКОНАННЯ РОБІТ: Просочення наносити на сухі, прохолодні і не піддаються дії прямих сонячних променів поверхні за допомогою кисті, валика або методом розпилення до повного і рівномірного наповнення підстави. Роботи проводити при температурі +5 до +25 °С.
На поверхнях, облицьованих натуральним каменем, необхідно провести тест, щоб виключити колірні зміни. Повний водовідштовхувальний ефект досягається через 10-15 діб після нанесення (t +20 °С). Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Склад: суспензія хімічних наповнювачів у водних емульсіях.

Час висихання

від 1 до 3 годин

Зовнішній вигляд

молочно-біла рідина

Температура

виконання робіт

від +5 до +30 °С

Витрата

від 0,1 до 0,3 л/м2

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ: Необхідно запобігати потрапляння рідини на шкіру та слизові оболонки. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння рідини на шкіру і в очі, їх необхідно ретельно промити водою і у разі потреби звернутися до лікаря.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: У герметичній ємності до 12 місяців. Берегти від морозу.

УПАКОВКА: Рідина розфасована в каністри по 5 та 10 л.