UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Захист для облицювання №1 АРТИСАН 1л

Код товару: 149

51 грн.

Додати в обране

Опис

«Артисан-захист №1» використовується для захисту керамічних поверхонь зі швами будь-якого типу, натурального каменю, клінкерних плиток, цегли і поверхонь з пористою структурою від іржі, вицвітання, пилу і води, плям різного типу (жир, кава, чай). Значно полегшує догляд за облицьованими поверхнями, посилює яскравість
квітів і дає поверхні красивий, злегка блискучий відтінок. Рекомендується для обробки керамічних поверхонь на кухнях, меблів, для обробки фасадів, облицьованих натуральним каменем або цеглою; фуг на цементній основі, поверхонь з високою поглинаючою здатністю; бетонних підлог та ін.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Захист для облицювання №1 АРТИСАН 1л

ВЛАСТИВОСТІ: «Артисан-захист» морозо - і водостійкий, може використовуватися як всередині, так і зовні. Завдяки своїй великій проникаючої здатності утворює на обробленій поверхні надійний захисний шар з антиковзаючим властивостями. Поверхня витримує великі навантаження, стійка до всякого виду миючих засобів. Покриття після повного засихання не змивається водою.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ: Основа повинна бути абсолютно сухим, очищеним від пилу, масла, жиру, фарби і т. п. Залишки цементу слід видалити спеціальними засобами. Ретельна очистка поверхонь завжди гарантує хороший результат. ! Не використовувати на поверхнях, які надійно не ізольовані від грунту. У цьому випадку проникнення грунтової вологи буде джерелом постійного вицвітання.

ВИКОНАННЯ РОБІТ: ! Поверхні, які мають високу поглинаючу здатність і укладені за допомогою звичайних цементних розчинів обробляти «Артисан-захистом» лише після повного висихання розчину. Рідина «Артисан-захист» наноситься на поверхню чистою м'якою тканиною без ворсу) або м'якою щіткою (пензлем). Не розводити. Шар повинен бути однорідними по товщині. Не виливати «Артисан-захист» безпосередньо на поверхню. Не залишати калюж і згустків рідини. Залишити рідина на поверхні на кілька хвилин для просочення, а потім видалити залишки ганчіркою. При необхідності обробити ще раз. Слабопоглощающие поверхні обробляють тільки м'якою тканиною для запобігання псування зовнішнього вигляду смугами і розривами. Ходити по підлозі можна через 12-24 годин після обробки «Артисан-захистом». ! Шви обробляються тонкої щіткою через 2 тижні після фугувальних робіт. Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Склад: суспензія хімічних наповнювачів у водних емульсіях.

Час висихання

від 1 до 3 годин

Зовнішній вигляд

молочно-біла рідина

Температура

виконання робіт

від +5 до +30 °С

Витрата

від 0,1 до 0,3 л/м2