UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Адгезійна емульсія (грунт-фарба) ANSERGLOB EG 62 Acryl 10л (15 кг)

Код товару: 000002407

428 грн.

Додати в обране

Опис

Адгезійна емульсія (грунт - фарба) акрилова ANSERGLOB EG 62 Quartz grunt наноситься на мінеральні підстави (бетон, цементно-вапняні і цементно-піщані штукатурки, цеглина і гіпсові поверхні та ін.) і органічні підстави (ДСП, OSB, фанера та ін.) з метою збільшення адгезії, зміцнення основи, а також спрощення виконання робіт по нанесенню декоративних штукатурок ANSERGLOB. Також ANSERGLOB EG 62 Quartzgrunt застосовується для створення контактних шарів на щільних, гладких і слабовпитывающих поверхнях (бетон, силікатна цеглина та ін.) і поверхнях, які мають нульовий коефіцієнт водопоглинання (керамогранит, скло, глазурована плитка та ін.). Використовується у фасадних системах скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB, у тому числі і для консервації фасадів на зимовий період. Тонується за системою ColorSystem. Істотно зменшує можливість утворення плям на кольорових декоративних штукатурках. Адгезійну емульсію ANSERGLOB EG 62 Quartzgrunt можна використати для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Адгезійна емульсія (грунт-фарба) ANSERGLOB EG 62 Acryl 10л (15 кг)

Підготовка основи : Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Би А.3.1-23: 2013 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсивних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням адгезійної емульсії необхідно неміцні ділянки основи ретельно видалити. Гіпсові підстави і підстави з сильно всмоктуючих цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок необхідно заздалегідь загрунтувати однією з глубокопроникающих емульсій ANSERGLOB, після чого нанести адгезійну емульсію ANSERGLOB EG 62 і витримати до повного висихання (3 - 6 годин).

Спосіб застосування : Адгезійну емульсію ANSERGLOB EG 62 перед застосуванням слід ретельно перемішати дрилем на низьких оборотах. Грунтовка наноситься кистю або щіткою. Висохла грунт-фарба стійка до механічних дій. Після закінчення робіт, не допускаючи висихання адгезійної емульсії, інструмент необхідно вимити водою.

Витрата: Витрата адгезійної емульсії в середньому складає: 0,2 - 0,4 л/м2.

Технічні дані:

- Час висихання - 2-4 години

- Щільність - 1,55-1,6 г/см3

- Температура основи - від 5°С до +30°С

- Температура експлуатації - від - 30°С до 80°С.

Переваги:

- Екологічно безпечна

- Водостійка

- Використовується під декоративні штукатурки

- Для внутрішніх і зовнішніх робіт

- Висока укривиста спосообность

- Збільшує адгезію.