UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Адгезійна пігментована грунтовка Beton - Kontakt DUFA 2,5 кг

Код товару: 000000684

217 грн.

Додати в обране

Опис

Адгезійна пігментована грунтовка з додаванням кварцевого піску для зовнішніх і внутрішніх робіт. Призначена для попередньої обробки мінеральних поверхонь : монолітного бетону, збірних бетонних виробів, бетонної стелі, глазурованій поверхні керамічних плиток, скла, гіпсокартону, поверхонь, забарвлених фарбами алкіду, також металевих заставних частин перед нанесенням на них гіпсових і цементних штукатурок, клеївши для плитки, ліпного декору, будівельних розчинів. Стійка до дії агресивних атмосферних явищ, сонячного світла, лужних з'єднань. Підвищує адгезію; може використовуватися як скріплюючий шар при наклеюванні способом "плитка на плитку". Не містить розчинників.
Властивості:
- для зовнішніх і внутрішніх робіт
- придатна для забарвлених основ
- підвищена адгезія
- висока вологостійкість
- стійка до лужних з'єднань.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Адгезійна пігментована грунтовка Beton - Kontakt DUFA 2,5 кг

Фасовка: 5 кг

Щільність: 1,35 кг/л

Склад: Крупний кварцевий пісок, добавки, пігмент, вода.

Витрата: 250-350 г/м?

Колір: рожевий

Нанесення наступного шару : 6 годин

Розчинник: не розбавляти

Зберігання: 18 місяців

Основа: Поверхня має бути міцною, сухою і очищеною від пилу, масляних і жирових плям і відшаровувань, що обсипаються. Підготовка основи здійснюється згідно ДБН В.2.6-22-2001 і ДСТУ-Н Би А.3.1-23: 2013.

Нанесення: Перед використанням ретельно перемішати, також періодично перемішувати під час роботи. Наносити кистю або валиком. Не розбавляти водою!

Витрата: Витрата на один шар - 250-350 г/м? залежно від стану поверхні, точна витрата визначається шляхом пробного нанесення на об'єкті.

Примітка: Неразбавлять водою! Не наносити на підстави, що промерзли!Після висихання грунтовки необхідно якнайшвидше наносити розчини на оброблену поверхню, щоб уникнути накопичення на ній пилу.Не рекомендується використати на масляних фарбах.

Чищення інструментів: Робочі інструменти після закінчення робіт промити водою.

Час висихання: До нанесення наступного покрытия6 годинника, повне висихання - 24 години при температурі основи +20°Си відносної вологості 60%. У інших умовах терміни висихання можуть змінитися.

Температура нанесення: Роботи виконувати при температурі поверхні від +5°З до +30°З і відносній вологості повітря нижче 80%. Не наносити грунтовку на поверхні під дією прямих сонячних променів, при сильному вітрі, осіданнях.

Колеровка: Не рекомендується.

Фасовка: 14 кг; 5 кг; 2,5 кг; 1,4 кг

Зберігання: Вплотно закритій тарі в прохолодному місці при температурі від +5°Сдо +30°С. допускати попадання прямих сонячних променів на тару. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці - 24 місяці. Дату виготовлення і номер партії дивися на упаковці.

Заходи безпеки: Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі відразу промити їх чистою водою. Не зливати в каналізацію, водойми або на грунт.

Утилізація: Висохла грунтовка утилізувалася як звичайне будівельне сміття.