UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Грунт-концентрат 1: 4 Tiefgrund _ D14 DUFA 2л

Код товару: 000000694

107 грн.

Додати в обране

Опис

Грунт-концентрат на основі акрил-гидрозоля, призначений для глибокого просочення і зміцнення гіпсових і цементних штукатурок, гіпсокартону, легкого бетону, волокнисто-цементних підстав, цеглини, ДВП, ДСП і шпалер перед нанесенням фарб, шпаклівок і будівельних розчинів. Також для зміцнення старих крихких штукатурок, клейової, вапняної і мінеральної фарби. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Не містить органічних розчинників, без запаху.
Властивості:
- для внутрішніх і зовнішніх робіт
- зміцнює основу
- глибокого проникнення
- не викликає пожовтіння фарб
- паропроникний ("дихає").

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Грунт-концентрат 1: 4 Tiefgrund _ D14 DUFA 2л

Фасовка: 2 л

Витрата: 100-200 мл/м?

Щільність 1,02 кг/л

Колір плівки : прозорий

Нанесення наступного шару : 4 години

Розчинник: вода 1: 4

Зберігання: 12 місяців

Основа: Підготовка основи здійснюється згідно ДБН В.2.6-22-2001 і ДСТУ-Н Би А.3.1-23: 2013. Поверхня має бути міцною, сухою і чистою. Старі і неміцні покриття, клейову фарбу, высолы, шпалери і інші забруднення ретельно видалити. Уражені грибками місця очиститьсредством d?faSchimmelentfernerи обробити антисептичним грунтом d?faGrund Antiseptik D613 згідно інструкції.

Нанесення: Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити щіткою, валиком або кистю. Не допускати надмірного нанесення грунту-концентрату, щоб не утворювався ефект "мокрого дзеркала".Без разбавленияводой грунт-концентрат рекомендується наносити на міцні основанияи стартові шпаклівки, на штукатурки в системах багатошарових покриттів, на старі крихкі підстави, а також в случаенеобходимости отримання гідрофобних властивостей основанийдля їх тимчасового захисту від дії вологи.При зміцненні крихких поверхонь мінеральних матеріалів грунтовку наносять в 2 шари; перший шар -разбавленной водою грунтовкою Tiefgrund D14в співвідношенні 1: 2; другий шар наноситься безразбавления.При подальшому нанесенні шпаклівки, фарби або клею, грунт-концентрат розбавити чистою водою в співвідношенні 1: 4 і нанести в один шар.

Витрата: 100-200 мл/м? залежно від основи.

Чищення інструментів: Робочі інструменти після закінчення робіт промити водою.

Час висихання: 4 години при температурі повітря +20°С.

Температура нанесення: Роботи виконувати при температурі основи від +5°З до +35°З і відносній вологості повітря до 80%.

Фасовка: 1л; 2л; 5л; 10л.

Зберігання: Вплотно закритій тарі при температурі від +5°З до +35°С.Гарантийный срокхранения в герметично закритій заводській упаковці -24месяца.

Заходи безпеки: Зберігати в недоступному для дітей місці. Не допускати попадання грунтав ока або на шкіру.При попаданні в очі негайно промити їх чистою водою.

Утилізація: Не виливати грунт на грунт, у водойми або в каналізацію.