UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Адгезійна пігментована грунтовка MGF Beton - Kontakt DUFA 5 кг

Код товару: 000000681

307 грн.

Додати в обране

Опис

Адгезійна пігментована грунтовка з додаванням кварцевого піску для зовнішніх і внутрішніх робіт. Призначена для попередньої обробки мінеральних поверхонь : монолітного бетону, збірних бетонних виробів, бетонної стелі, глазурованої поверхні керамічної плитки, скла, гіпсокартону, поверхонь, забарвлених масляними фарбами, також металевих заставних частин перед нанесенням на них гіпсових і цементних штукатурок, клеївши для плитки, лепногодекора, будівельних розчинів. Стійка до дії агресивних атмосферних явищ, сонячного світла, лужних з'єднань. Підвищує адгезію; може використовуватися як скріплюючий шар при наклеюванні способом "плитка на плитку". Не містить розчинників.
Застосування:
-для внутрішніх і зовнішніх робіт
-подходит для забарвлених підстав
-повышенная адгезія
-высокая вологостійкість
-стойкая до лужних з'єднань.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Адгезійна пігментована грунтовка MGF Beton - Kontakt DUFA 5 кг

Склад: Акрилова дисперсія, крупний кварцевий пісок, добавки.

Основа: Поверхня має бути міцною, сухою і очищеною від пилу, масляних і жирових плям, відшаровувань, що обсипаються, Підготовка основи здійснюється згідно ДБН В.2.6 -22 -2001 і ДСТУ-Н Би А.3.1-23: 2013.

Виконання робіт:  Перед використанням ретельно перемішати, також періодично перемішувати під час роботи. Наносити щіткою або валиком. Неразбавлять водою! Витрата на один шар - 250-350 г/м? залежно від стану поверхні; точна витрата визначається шляхом пробного нанесення на об'єкті. Час висихання до нанесення наступного шару розчину складає 4-6 годин, повне висихання - 24 години при температурі основи+20 ?З і відносній вологості 60%. У інших умовах терміни висихання можуть змінитися (при зменшенні температури час збільшиться).Не наносити поддействиемпрямых сонячних променів, притемпературе підстави нижче +5 ?З і відносній вологості повітря більше 80%, а також на підстави, що промерзли! Не рекомендується наноситьна масляні фарби.  Після висихання грунтовки необхідно якнайшвидше наносити розчини на оброблену поверхню, щоб уникнути накопичення на ній пилу. Робочі інструменти промити водою відразу після закінчення робіт.

Фасовка: 1,4 кг; 2,5 кг;5 кг; 14 кг

Заходи безпеки і утилізації: Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі відразу промити їх чистою водою. Залишки висохлої грунтовки утилізувалися як звичайне будівельне сміття.

Зберігання: В щільно закритій тарі в прохолодному місці при температурі від +5 ?С до +30 ?С. Уникати попадання прямих сонячних променів на тару. Гарантійний термін зберігання в нерозкритій заводській упаковці - 24 місяці. Дату виготовлення і номер партії дивися на упаковці.