UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Засіб для видалення цвілі SANIERMITTEL DUFA 500 мл

Код товару: 000000697

88 грн.

Додати в обране

Опис

Ефективний засіб проти цвілі і водоростей на поверхні. Видаляє цвіль і водорості на стінах, стелі, керамічній плитці, нормальних і еластичних швах, кам'яну кладку в будинку, в сауні і басейні. Має дезінфікуючу і профілактичну дію. Діє відразу.
Властивості:
- просте у використанні;
- моментальне дію.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Засіб для видалення цвілі SANIERMITTEL DUFA 500 мл

Властивості: Видаляє цвіль і водорості в будинку, в сауні і басейні на стінах, стелі, керамічній плитці, нормальних і еластичних швах, кам'яній кладці всередині приміщень. Надає дезінфікуючий і профілактичний вплив. 

Спосіб застосування: Пошкоджена цвіллю або водоростями поверхня не потребує попередньої обробки. Засіб для видалення цвілі набризгать на поверхню на відстані 10-15 см; діє негайно. Сильно пошкоджені поверхні окропити ще раз через невеликий проміжок часу. Шви в облицюванні керамічної плитки і еластичні шви через 10 хвилин після нанесення засобу промити великою кількістю холодної води із застосуванням щітки. Після використання відкрутити розпилюючи пристрій і ретельно прополоскати в холодній воді. На керамічних плитках, мають поверхневі ушкодження, можливі колірні зміни. 

Зберігання: Зберігати і транспортувати тільки в вертикальному положенні. Зберігати в темномместе.Не заморожувати! Оптимальна температура зберігання при температурі від + 5 °С до + 20 °С. Допускається утворення осадка.Гарантійний термін зберігання в непошкодженій закритій заводській упаковці 3 роки. Датаізготовленія і номер партії вказані на упаковці. 

Фасовка: 500 мл