UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Грунт-концентрат 1:4 Tiefgrund_D14 DUFA 5л

Код товару: 000000695

315 грн.

Додати в обране

Опис

Грунт-концентрат на основі акрил-гідрозолі, призначений для глибокого просочення і зміцнення гіпсових і цементних штукатурок, гіпсокартону, легкого бетону, волокнисто-цементних підстав, цегли, ДВП, ДСП і шпалер перед нанесенням фарб, шпаклівок і будівельних розчинів. Також для зміцнення старих тендітних штукатурок, клейовий, вапняного і мінеральної фарби. Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Не містить органічних розчинників, без запаху.
Властивості:
- для внутрішніх і зовнішніх робіт
- зміцнює підстава
- глибокого проникнення
- не викликає пожовтіння фарб
- паропроніцаємий(«дихає»)

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Грунт-концентрат 1:4 Tiefgrund_D14 DUFA 5л

Фасовка: 5 л

Витрата: 100-200 мл/м2

Щільність 1,02 кг/л

Колір плівки: прозорий

Нанесення наступного шару: 4 години

Розріджувач: вода 1:4

Зберігання: 12 місяців

Підготовка основи: Подготовка основи здійснюється згідно ДБН Ст. 2.6-22-2001 та ДСТУ-Н Б А. 3.1-23:2013. Поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою. Старі неміцні покриття, клейову фарбу, висоли, шпалери та інші забруднення ретельно видалити. Уражені грибками місця очиститизасобом dufa Schimmelentfernerі обробити антисептичним грунтом dufa Grund Antiseptik D613 згідно інструкції.

Нанесення: Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити щіткою, валиком або пензлем. Не допускати надмірного нанесення ґрунту-концентрату, щоб не утворювався ефект «мокрого дзеркала». Без розбавлення водою грунт-концентрат рекомендується наносити міцні основи стартові шпаклівки, на штукатурки в системах багатошарових покриттів на старі тендітні основи, а також у раз інеобхідності отримання гідрофобних властивостей основ компаній для їх тимчасового захисту від впливу вологи. При зміцненні тендітних поверхонь мінеральних матеріалів ґрунтовку наносять в 2 шари; перший шар розведеною водою грунтовкою Tiefgrund D14 у співвідношенні 1:2; другий шар наноситься безразбавления.При подальшому нанесенні шпаклівки,фарби або клею, грунт-концентрат розбавити чистою водою у співвідношенні 1:4 і нанести в один шар.

Витрата: 100-200 мл/м2 в залежності від основи.

Чистка інструментів: Робочі інструменти після закінчення робіт промити водою.

Час висихання: 4 години при температурі повітря +20°С.

Температура нанесення: Роботи виконувати при температурі основи від +5°С до +35°С і відносній вологості повітря до 80%.

Фасовка: 1л; 2л, 5л; 10л.

Зберігання: В щільно закритій тарі при температурі від +5°С до +35°С. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці 24 місяці.

Заходи безпеки: Зберігати в недоступному для дітей місці. Не допускати потрапляння грунта в очі або на шкіру. При потраплянні в очі негайно промити їх чистою водою.

Утилізація: Не виливати грунт на грунт, у водойми або в каналізацію.