UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Адгезійна грунтовка QUARZGRUND M-815 DUFA 5л (6,75 кг)

Код товару: 000000688

278 грн.

Додати в обране

Опис

Біла адгезійна грунтовка з кварцовим наповнювачем для внутрішніх і зовнішніх робіт. Не містить органічних розчинників. Застосовується в якості адгезійного покриття перед наступним нанесенням акрилових штукатурок і фарб, для підготовки захисно-армуючих шарів систем утеплення та зимової консервації фасадів. Придатна для грунтування цементних штукатурок, цегли, бетону, також гіпсових основ, ДВП, ДСП, QSB і OSB, гіпсокартону, фанери всередині приміщень.
Властивості:
- c кварцовим наповнювачем
- для внутрішніх і зовнішніх робіт
- під дисперсійні штукатурки.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Адгезійна грунтовка QUARZGRUND M-815 DUFA 5л (6,75 кг)

Склад: Cтіролакрілатнаядісперсія, кварц, допоміжні добавки.

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016і ДСТУ-Н БА.3.1-23 діє до: 2013. Поверхня повинна бути міцною сухою і чистою. Неміцні покриття і висоли ретельно видалити. Тріщини розшити і зашпаклювати. Уражені грибками місця очістітьсредством MGF Saniermittelі обробити антисептичним розчином d?faGrundAntiseptikD613 згідно з інструкцією.

Виконання робіт: Перед використанням ґрунтовку ретельно перемішати. Наносити щіткою або валиком. Роботи виконувати притемпературі поверхні від + 5 °С до + 30 °С і відносній вологості повітря нижче 80%. Не наносити ґрунтовку на поверхні під дією прямих сонячних променів, при сильному вітрі, осадках.Расход-320 г / м? в залежності від підстави. Час висихання -8-10 годин при температурі основи + 20 °С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах терміни висихання можуть змінитися (при зменшенні температури час збільшиться) .Робоча інструменти після використання промити водою. 

Колеровка: При нанесенні кольорових штукатурок рекомендується колерувати ґрунтовку в той же колір барвником d?faVollton-undAbt?nfarbeD230, а також машіннимспособомпо системі ColorMixілі SELEСT. 

Фасовка: 5 л (6,75 кг); 10 л (13,5 кг).  

Заходи безпеки і утилізація: При роботі з продуктом необхідно дотримуватися звичайних правил техніки безпеки. Під час проведення робіт добре провітрити приміщення. Зберігати в недоступному для дітей місці. Чи не зливати в каналізацію, у водойми і на почву.Остаткі висохлої грунтовки утилізуються як звичайний будівельне сміття. 

Зберігання: У щільно закритій тарі в прохолодному місці, при температурі від + 5 °С до + 30 °С, уникати потрапляння прямих сонячних променів на тару. Гарантійний термін зберігання в невскритойзакритой заводській упаковці -24 місяці. Дату партію виготовлення дивись на упаковці.