UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Засіб для захисту швів і плитки СТ 10 CERESIT 1л

Код товару: 000000026

118 грн.

Додати в обране

Опис

Емульсія Ceresit СТ 10 використовується:
• для нанесення на міжплиточних шви і самі плитки всередині і зовні будинків з метою надання їм водовідштовхувальних властивостей і стійкості до забруднення
• для гідрофобізації текстури неглазурованої керамічної плитки, облицювальних плит з природного та штучного каменю нещільної структури (в тому числі при наявності тріщин шириною не більше 0,2 мм)
• для забезпечення тривалої експлуатації і привабливого зовнішнього вигляду.
властивості:
• Захист від води
• Захист від забруднень
• Надає стійкість до грибка і миючих засобів

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Засіб для захисту швів і плитки СТ 10 CERESIT 1л

Підготовка основи: Підготовка поверхні здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою. При необхідності виконати її ремонт або відновлення матеріалами Ceresit відповідно до призначення і технології застосування.

Виконання робіт: Перед застосуванням Ceresit СТ 10 необхідно інтенсивно збовтати, потім засіб за допомогою валика або щітки нанести на поверхню до повного її насичення. Як правило, достатньо нанести один шар для додання поверхні водовідштовхувальних властивостей. Надлишок емульсії після насичення прибрати сухий тканіною.Щойно сформовані шви обробляються не раніше ніж через 7 діб після влаштування. 

Примітка: Нанесення Ceresit СТ 10 на поверхню слід виконувати при температурі від + 5 ° С до + 25 ° С і відносній вологості повітря до 80%. Не допускається виконання робіт під прямими сонячними променями або при температурі поверхні більш ніж 25 ° С. Необхідно враховувати можливість підвищення слизькості гладких і полірованих поверхонь після застосування засобу. 

Рекомендації: Крім вищевикладеної інформації про застосування Ceresit СТ 10, необхідно керуватися діючою нормативною документацією з відновлення гідрофобних властивостей поверхонь. У разі використання матеріалу в умовах, НЕ вказує них в технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника. 

Технічні характеристики:

Состав:

силиконовая эмульсия и добавки

Густота:

около 1,0 кг/дм3

Цвет:

Молочно-белый; после высыхания - прозрачный

Стойкость к действию дождя:

через 2-6 часов (в зависимости от температуры и влажности воздуха)

Полный защитный эффект:

через 14 суток

Затраты:

от 0,10 до 0,25 л/м2

Умови зберігання: У фірмовій герметичній упаковці, в приміщенні з постійною температурою від +5 ° С до +35 ° С. При транспортуванні н допускати заморожування!

Термін придатності: 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці. 

Утилізація: Сухі залишки порожню тару утилізувати як будівельні відході.Рідкі залишки матеріалів можна здати в пункт збору вторсировини або пересувний пункт збору шкідливих відходів. Якщо здати залишки як вторинну сировину неможливо, то відкрийте кришку ємності з продуктом, дайте йому висохнути і утилізувати як будівельне сміття. Додавши в матеріал невелика кількість гіпсу або цементу, ви прискорите висихання. 

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність Ceresit СТ 10 вказаними технічними характеристиками при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, зазначених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними. 

Упаковка: Ceresit CT 10 фасується в каністри по 1 л.