UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Фарба грунтуюча з кварцовим піском СТ 16 CERESIT 5 л

Код товару: 000000049

284 грн.

Додати в обране

Опис

Грунтуюча фарба Ceresit СТ 16 призначена для попередньої обробки основ з метою їх зміцнення і збільшення адгезії, а також спрощення виконання робіт з нанесення декоративних штукатурок і фарб групи Ceresit СТ, а також для консервації штукатурок фасадів на зимовий період.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Фарба грунтуюча з кварцовим піском СТ 16 CERESIT 5 л

Область застосування: Застосовується на основах з бетону, цементно-вапняних, цементно-піщаних штукатурок, цегли, на гіпсових поверхнях і т.п., на стінах і стелях всередині і зовні будинків. У фасадних системах скріпленої теплоізоляції Ceresit застосовується для підготовки захисного армованого шару (Ceresit CT 85 і Ceresit CT 190) під обробку. 

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих ??руйнувань. Перед застосуванням грунтуючою фарби основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Всі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти сумішшю Ceresit СТ 29 або Ceresit CХ 5 за 24 години до початку робіт. На підставі, схильному зволоженню, необхідно попередньо, за 3 доби, виконати гідроізоляцію матеріалами групи Ceresit СR. Підстава з елементами біологічної корозії слід обробити спеціальним складом Сereist CT 99 або видалити їх механічним шляхом. 

Виконання робіт: Грунтуючу фарбу Ceresit СТ 16 перед застосуванням слід ретельно перемішати. Фарба наноситься пензлем або щіткою. Час висихання фарби, перш за все, залежить від температури навколишнього середовища і вологості повітря. При нормальних кліматичних умовах (температура + 20 ° C і відносна вологість повітря 60%) фарба висихає через 4 години. Суха фарба стійка до механічних впливів. Інструменти слід відразу ж після застосування промити водою. Засохлі бризки слід видалити органічними розчинниками. 

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі основи від + 5 ° C до + 35 ° C і відносній вологості до 80%. Всі вище викладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання фарби може змінитися. 

Технічні характеристики:

 

Склад:

дисперсія синтетичних смол та наповнювачів

Щільність дисперсії:

близько 1,5 кг/л

Колір:

білий

Температура основи при використанні:

від +5°C до +35°С

Час висихання до ступеня 3:

від 3 до 6 годин

Коефіцієнт опору дифузії водяної пари:

близько 120

Витрата:

від 0,3 до 0,75 кг/м2