UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Грунт глибокого проникнення №7 АРТИСАН 5л

Код товару: 000001003

87 грн.

Додати в обране

Опис

Грунт глибокого проникнення №7 - застосовується для грунтовки поверхні підлоги і стін. Зміцнює основу, прозорий після висихання, забезпечує хорошу адгезію, стійкий до коливання температур, водостійкий, зручний у застосуванні, екологічно чистий.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Грунт глибокого проникнення №7 АРТИСАН 5л

Застосування: Дисперсія застосовується для грунтовки поверхні підлоги і стін, перед укладанням паркету, керамічної плитки, фарбуванням, обклеюванням шпалерами і штукатурними роботами. Для зміцнення (ремонту) верхнього шару, підвищення адгезії поверхні пористого бетону, гіпсових плит, монолітних підлог, гігроскопічних штукатурок і ін поверхонь. Покриваються грунтовкою щільні, несучі, сухі, чисті, гігроскопічні основи, очищені від жиру, смоли і т. п. Сипучі поверхні очищаються за допомогою щітки.
 
Виконання робіт: Грунтовка наноситься на основу за допомогою малярної щітки, валика і ін. Основи з великою поглинаючою здатністю, необхідно покривати 2-3 рази. Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.
 
Техніка безпеки: Необхідно уникати потрапляння рідини на шкіру та слизові оболонки. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння рідини на шкіру і в очі, їх необхідно ретельно промити проточною водою.
 
Термін придатності: У герметичній ємності до 12 місяців. Берегти від морозу.

Упаковка: Грунтовка розфасована в каністри по 2 л, 5 л, 10 л

Технічні характеристики:

Склад: акрил-стирольна дисперсія.

Щільність

1,04 кг/л

Зовнішній вигляд

молочно-біла

рідина

Температура

від +10 до +30 °С

виконання робіт

від 0,1 до 0,2 л/м2