UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Антимікробна грунтовка СТ 99 CERESIT 1л

Код товару: 000000009

164 грн.

Додати в обране

Опис

Грунтовка CERESIT СТ 99 призначена для видалення грибків, лишайників, мохів і знищення мікроорганізмів, бактерій і тому подібне в мінеральних підставах усередині і зовні будівель. Не применяетcя на дерев'яних підставах.
Властивості:
- не містить важких металів;
- не залишає слідів на обробленій поверхні;
- має глибоку проникаючу дію;
- паропроникна.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Антимікробна грунтовка СТ 99 CERESIT 1л

Підготовка основи: Перед початком робіт по знешкодженню поверхні необхідно з'ясувати причину появи плісняви, лишайників і тому подібне і усунути її. Перед застосуванням грунтовки основа очищається без застосування води від пилу, напливів, масляних плям і інших речовин, що зменшують просочування грунтовки в основі. Поверхневі утворення з мікроорганізмів або рослинності слід ретельно видалити, використовуючи дротяну щітку.

Виконання робіт: Грунтовку Ceresit СТ 99 необхідно наносити перед початком робіт з підготовки основи під обробку або облаштування покриттів. Перед застосуванням грунтовку слід розбавити чистою водою в співвідношенні від 1: 2 до 1: 5 і за допомогою кисті густо нанести на поверхню ураженої ділянки. Не допускається нанесення розчину методом того, що розпиляло. Впродовж 8-10 годин йде ефективна дія на мікрофлору, після чого можна продовжувати обробку поверхні (грунтовка, обштукатурювання і інше). Інструменти слід відразу ж після застосування промити водою.

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +35°C і відносній вологості повітря до 80%. Все вище викладені рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 60%. У інших умовах час висихання грунтовки може змінитися. Ceresit CT 99 містить органічні біоцидні препарати, дратівливі очі, шкіру і дихальні шляхи. Тому вчасно роботи з матеріалом забороняється приймати їжу, палити. Роботи слід проводити в гумових рукавичках і захисних окулярах. У разі попадання рідини в очі їх слід ретельно промити чистою водою і звернутися по допомогу до лікаря. Після нанесення грунтовки приміщення слід провітрити до зникнення запаху. Не допускати контакту з продуктами харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Рекомендації: Окрім вищевикладеної інформації про застосування грунтовки, при роботі з нею слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування грунтовки не представляє трудності за умови дотримання правил, викладених в цьому технічному описі. У разі застосування грунтовки в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання: У фірмовій закритій упаковці, в приміщеннях з постійною температурою від +5°C до + 35°З 12 місяців від дати виготовлення, вказаною на упаковці. Оберігати від заморожування.

Гарантії виробника : Виробник гарантує відповідність грунтовки Ceresit СТ 99 вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які приведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях і умовах не передбачених технічним описом. З моменту появи справжнього технічного опису усі попередні стають не дійсними.

Технічні характеристики:

Склад:

органічні біоциди

Температура основи:

від +5°C до +35°С

Час висихання:

близько 4 годин

Витрата води:

від 2 до 5 л води на 1 л Ceresit CT 99

Витрата грунтовки:

- при розведенні водою 1:2: от 0,08 до 0,09 кг/м2

- при розведені водою 1:5: от 0,03 до 0,05 кг/м2