UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Глибокопроникаюча грунтовка Ceresit Grund 10 л

Код товару: 155

187 грн.

Додати в обране

Опис

Глибокопроникаюча грунтовка Ceresit Grund призначена для грунтування всмоктуючих гіпсових, цементних підстав, гіпсокартонних плит, перед пристроєм наливних покриттів, перед укладанням кахельної плитки.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Глибокопроникаюча грунтовка Ceresit Grund 10 л

Технічні дані:

Колір

білий

Значення pH

ок . 7,5

Щільність

~ 0,8 Вт/м*К

Час висихання:

- гіпсових основах:

хв . 2 ч

хв . 24 год

Витрата матеріалу:

ок. 100-200 г/м2

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою, чистою, без пилу і залишків мастила для опалубки, однорідним, міцним і здатним витримувати навантаження, незамерзаючим (температура повинна бути вище +5 °C) і відповідати стандарту ?NORM B 2207. Призначення: на гіпсові будівельні матеріали (у разі гіпсових будівельних матеріалів залишкова вологість макс. 0,5 %), на вбираючі штукатурки і безшовні підлоги на цементній сполучному. Не придатний: на дерево, метал, полімерні матеріали.

Нанесення: Baumacol Grund є готовим до застосування продуктом для застосування гіпсових будівельних матеріалах. Для застосування на всмоктуючих безшовних підлогах на цементному сполучному, вапняних і вапняно-цементних штукатурки слід застосовувати в розбавленому водою у співвідношенні 1:1. Перед застосуванням Baumacol Grund слід грунтовно перемішати. Наносити на гіпсові будівельні матеріали нерозбавленим, в інших випадках після розбавлення водою, використовуючи малярську щітку або валик з цигейковой «сорочкою». Одноразово на всю поверхню підстави.

Вказівки та загальні відомості: Температура повітря, матеріалу та основи під час обробки та процесу схоплювання повинна бути вище +5 °C. Не допускається проводити обробку продуктом на замерзлому підставі, під прямими сонячними променями, при сильному вітрі або на протязі. Під час затвердіння обов'язково захищати від морозу. Висока вологість повітря, низькі температури уповільнюють процес висихання, а більш високі температури прискорюють його.