UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Грунтовка глибокопроникаюча безбарвна (під фарбування) CERESIT CT 17 супер 10 л

Код товару: 000000010

381 грн.

Додати в обране

Опис

Грунтовка глибокопроникаюча безбарвна СТ 17 супер призначена для зміцнення і просочення пористих, неміцних і сильно всмоктуючих підстав (легкий бетон, штукатурка, гіпсові та цегляні поверхні), збільшення адгезії до основи матеріалів Ceresit.
Особливо ефективна:
- для підвищення міцності поверхневого шару дуже «слабких» підстав;
- для закріплення поверхні стін перед наклейкою тонкошарових шпалер і забарвленням вододисперсійними фарбами;
- при відновленні фасадів будівель і споруд;
- при необхідності збереження кольору оброблюваної поверхні підстави.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Грунтовка глибокопроникаюча безбарвна (під фарбування) CERESIT CT 17 супер 10 л

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням ґрунтовки підстава очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Всі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти матеріалами груп CN, CT, СГ (в залежності від стану та призначення конструкції) за 24 години до початку робіт. Основи з елементами біологічної корозії обробити грунтовкою з антимікробною добавкою Ceresit СТ 99 або видалити механічним шляхом.

Виконання робіт: Ґрунтовку Ceresit СТ 17 супер необхідно наносити пензлем, валиком або щіткою. Залежно від стану поверхні грунтовка може наноситися в один або два шари. При обробці стяжки підлоги перед укладанням самовирівнюються сумішей грунтовка наноситься в два шари з інтервалом 2 години. При нанесенні грунтовки в два шари для першого шару може застосовуватися ґрунтовка більш низької концентрації. Інструменти слід відразу ж після використання промити водою.

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання грунтовки може змінитися. Під час роботи з грунтовкою необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння грунтовки в очі слід негайно промити їх водою. При виникненні подразнення – звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації: Крім вище викладеної інформації про застосування грунтовки, при роботі з нею слід керуватися діючими нормативними документами. Застосування грунтовки не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у даному технічному описі. У разі застосування грунтовки в умовах, які не були розглянуті в даному технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Технічні характеристики:

Склад:

дисперсія на основі синтетичних смол

Колір:

безбарвна

Температура основи:

від +5°C до +30°C

Час висихання:

від 4 до 6 годин

Щільність:

1,01 ± 0,02 г/мл

Витрата грунтовки:

від 0,1 до 0,2 л/м2

Гарантії виробника Виробник гарантує відповідність ґрунтовки Ceresit СТ 17 супер вказаним технічним характеристикам при виконанні правил зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в цілях і умовах, не передбачених технічним описом.

Зберігання: У фірмовій герметичній упаковці, в приміщеннях з постійною температурою від +5°C до +30°C 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. При транспортуванні оберігати від замерзання.