UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Адгезійна пігментована ґрунтовка Beton-Kontakt DUFA 14 кг

Код товару: 000000686

639 грн.

Додати в обране

Опис

Адгезійна пігментована грунтовка з додаванням кварцового піску для зовнішніх і внутрішніх робіт. Призначена для попередньої обробки мінеральних поверхонь: монолітного бетону, збірних бетонних виробів, бетонного стелі, глазурованої поверхні керамічних плиток, скла, гіпсокартону, поверхонь, пофарбованих алкідними фарбами, також металевих закладних частин перед нанесенням на них гіпсових і цементних штукатурок, клею для плитки, ліпного декору, будівельних розчинів. Стійка до впливу агресивних атмосферних явищ, сонячного світла, лужних сполук. Підвищує адгезію; може використовуватися в якості шару розчину при наклеюванні способом «плитка на плитку». Не містить розчинників.
Властивості:
- для зовнішніх та внутрішніх робіт
- придатна для фарбованого основ
- підвищена адгезія
- висока вологостійкість
- стійка до лужних сполук

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Адгезійна пігментована ґрунтовка Beton-Kontakt DUFA 14 кг

Фасовка: 14 кг

Щільність: 1,35 кг/л

Склад: Великий кварцовий пісок, добавки, пігмент, вода.

Витрата: 250-350 г/м2

Колір: рожевий

Нанесення наступного шару: 6 годин

Розріджувач: не розбавляти

Зберігання: 18 місяців

Основа: Поверхность повинна бути міцною, сухою й очищеною від пилу, масляних і жирових плям і обсипаються відшарувань. Підготовка основи здійснюється згідно ДБН Ст. 2.6-22-2001 та ДСТУ-Н Б А. 3.1-23:2013.

Нанесення: Пперед використанням ретельно перемішати, те періодично перемішувати під час роботи. Наносити пензлем або валиком. Не розбавляти водою!

Витрата: Витрата на один шар -250-350 г/м2 в залежності від стану поверхні, точна витрата визначається шляхом пробного нанесення на об'єкті.

Примітка: Нерозбавляти водою! Не наносити на промерзлі підстави!Після висихання ґрунтовки необхідно як можна швидше наносити розчини на оброблену поверхню, щоб уникнути накопичення на ній пилу.Не рекомендується використовувати на олійних фарбах.

Чистка інструментів: Робочі інструменти після закінчення робіт промити водою.

Час висихання: До нанесення наступного покриття6 годин, повне висихання -24 годаса при температурі підстави +20°Сй відносній вологості 60%. В інших умовах терміни висихання можуть змінитися.

Температура нанесення: Роботи виконувати при температурі поверхні від +5°С до +30°С і відносній вологості повітря нижче 80%. Не наносити грунтовку на поверхні під действием прямих сонячних променів, при сильному вітрі, опадах.

Колеровка: Не рекомендується.

Фасовка: 14 кг; 5 кг; 2,5 кг; 1,4 кг

Зберігання: Вщільно закритій тарі в прохладному місці при температурі від +5°Сдо +30°С. допускати попадання прямих сонячних променів на тару. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці -24 місяці. Дату виготовлення та номер партії дивись на упаковці.

Заходи безпеки: Хпоранити в недоступному для дітей місці. При попаданіі в очі відразу ж промити їх чистою водою. Не зливати в каналізацію, водойми або на грунт.

Утилізація: грунтовка Висохла утилізується як звичайний будівельний сміття.