UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Ґрунтовка адгезійна Бетонконтакт СТ 19 CERESIT 7,5 кг

Код товару: 000000047

547 грн.

Додати в обране

Опис

Грунтовка Ceresit CT 19 Бетонконтакт застосовується для підготовки під обробку щільних, не всмоктують вологу поверхонь (монолітних і збірних бетонних і залізобетонних конструкцій) з метою підвищення адгезії до основи оздоблювальних покриттів (гіпсових, гіпсовапняних, цементно-вапняних, цементно-піщаних штукатурок, фарб, шпаклівок і клеїв для плитки) всередині і зовні приміщень.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Ґрунтовка адгезійна Бетонконтакт СТ 19 CERESIT 7,5 кг

Область застосування: Ceresit CT 19 Бетонконтакт також застосовується для підготовки поверхонь, оброблених цементно-піщані і цементно-вапняними штукатурками і облицьованих гіпсокартоном, ДСП або керамічною плиткою.

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням адгезійної ґрунтовки основу слід очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Всі нерівні і неміцні ділянки основи слід видалити. Гігроскопічні поверхні прогрунтувати Ceresit CT 17 супер за 4 години до початку нанесення Ceresit СТ 19. На підставах, підданих зволоженню, необхідно заздалегідь (за 3 доби) виконати гідроізоляцію з допомогою матеріалів групи Ceresit СR. Основи з елементами біологічної корозії обробити антибактеріальної ґрунтовкою Ceresit CT 99.

Виконання робіт: Ґрунтовку адгезійну Ceresit CT 19 Бетонконтакт перед використанням слід ретельно перемішати. Грунтовка наноситься пензлем, валиком або щіткою. Час висихання грунтовки насамперед залежить від температури зовнішнього середовища і вологості повітря. При нормальних кліматичних умовах (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%), час висихання грунтовки — 4 години. Після висихання ґрунтовка стійка до механічних впливів, а поверхня придатна для нанесення наступних шарів. Відразу після використання інструменти слід вимити водою. Затверділі залишки видалити органічними розчинниками.

Застосування: Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 °С до +30 °С і відносній вологості до 80%. Усі вищезазначені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 °C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час висихання грунтовки може змінитися.

Технічні характеристики:

Склад

я синтетичних

смол і наповнювачів

Щільність дисперсії

не менш 1,45 кг/л

Колір

білий

Температура основи при застосуванні

від +5°C до +30°С

Час висихання до ступеня 3

від 3 до 4 годин

Опір дифузії

близько 120 Н2О

 

Витрата

від 0,3 до 0,75 кг/м2