UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Ґрунтовка Бетонконтакт 20 кг KNAUF

Код товару: 000000330

912 грн.

Додати в обране

Опис

Ґрунтовка Бетоконтакт — це полімерна дисперсія з особливо чистим лугостійкою кварцовим піском. Призначена для підготовки щільних, поверхонь з низькою здатністю до поглинання під оштукатури вання при внутрішніх роботах. Особливо рекомендується для ущільненого монолітного бетону, поверхонь збірних залізобетонних виробів, гіпсокартонних плит, а також при гіпсової та вапняно-гіпсової штукатурки перед нанесенням ліпного декору, тяг і т. п.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Ґрунтовка Бетонконтакт 20 кг KNAUF

Підготовка поверхні: Поверхню ґрунтовку під повинна бути сухою, ретельно очищеною від пилу, бруду, жирових плям.

Порядок роботи: Наноситься пензлем, хутряним валиком або механічним набризком за тим пературе не нижче +5оС. На замерзлі поверхні не наносити. До повного висихання стежити за тим, щоб температура не опускалася нижче вказаний ной. Під час роботи періодично перемішувати. Штукатурку слід носити тільки після повного висихання грунтовки. Проміжок часу між закінченням висихання ґрунтовки і на чалого штукатурних робіт має бути як можна коротше, щоб уникнути осе данія на поверхню пилу. Інстру менти після використання промити водою. Свіжий Бетоконтакт видаляється водою, засохлий — тільки механичес кою чищенням.

Приготування: В залежності від виду і властивостей поверхні Бетоконтакт не розбавляє ся або розбавляється водою (максималь но 1 л води на 20 кг Бетоконтакта). Пе ред використанням обов'язково перемішати.

Витрата: Витрата ґрунтовки становить приблизно 250 ... 350 г/м2.