UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Грунт БЕТОНКОНТАКТ №15 з кварцовим наповнювачем АРТИСАН 15кг

Код товару: 000000998

640 грн.

Додати в обране

Опис

БЕТОНКОНТАКТ №15 - грунт з кварцовим наповнювачем збільшує адгезію до основ. Даний грунт застосовується для попередньої обробки не всмоктуючих основ (монолітний бетон, масивні бетонні покриття, зашліфовані бетонні монтажні блоки, силікатна цегла тощо) і основи з високим водопоглинанням (ніздрюватий бетон і т. д.) перед нанесенням гіпсових, вапняних, вапняно-цементних, цементних та інших штукатурок, клейових складів, а також перед наклеюванням гіпсових плит. Використовується в якості адгезійного і зміцнюючого грунту. Застосовується також у системі зовнішнього утеплення мокрим методом "Артисан" перед нанесенням декоративної штукатурки.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Грунт БЕТОНКОНТАКТ №15 з кварцовим наповнювачем АРТИСАН 15кг

Підготовка підстави: Грунтом БЕТОНКОНТАКТ покриваються щільні, сухі, чисті основи, очищені від пилу, бруду, жиру і відшаровуються елементів. Сипучі, неміцні, відшаровуються поверхні видаляються з допомогою щітки.

Виконання робіт: Засіб готове до застосування. Перед нанесенням обов'язково розмішати. Ґрунт "бетонконтакт" наноситься на основу за допомогою малярної щітки. При нормальних кліматичних умовах (температура +20 °С й відносній вологості 60%), час висихання ґрунту на основах – від 3 до 6 годин. Роботу слід виконувати при температурі основи від +5 до +30 °С. Увагу! Не допускається замерзання продукту. Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

Техніка безпеки: Необхідно уникати потрапляння грунту на шкіру і слизові поверхні. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння грунту на шкіру або в очі їх необхідно ретельно промити.

Термін придатності: У фірмовій герметичній упаковці і в прохолодних умовах (не нижче +5 °С і не вище +30 °С) 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка: Продукт розфасований по 3 - 7,5 і 15 кг.