UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Санітарний силіконовий герметик CS 15 CERESIT білий

Код товару: 000000099

143 грн.

Додати в обране

Опис

Ceresit Sanitary Silicone Standard призначений для:
- герметизації швів і стиків у ванних кімнатах, душових кабінах, басейнах, санвузлах, кухнях і інших приміщеннях і будовах, експлуатованих у вологому середовищі;
- заповнення швів облицювання у вологих приміщеннях з плитки будь-якого виду, крім мармурової.
Має хороше зчеплення без застосування грунтовки з керамічними плитками, емальованими поверхнями, фарфором і склом.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Санітарний силіконовий герметик CS 15 CERESIT білий

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих ??руйнувань. Перед застосуванням герметика підстава очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію матеріалу до основи. При необхідності слід видалити стару пломбу масу і залишки інших речовин. Для отримання оптично бездоганних швів рекомендується обклеїти краї швів гладкою клейкою стрічкою, яка після нанесення герметика і його розшивки видаляється. Таким чином фіксуються рівні краї шва.

Виконання робіт: Балончик з Ceresit Silikon Sanitary розрізати над різьбою, нагвинчувати пластмасову форсунку і зробити на ній зріз відповідно до ширини шва. Після цього балончик встановити в пістолет нагнітач і з його допомогою провести рівномірне нагнітання герметика в шов. Шов повинен бути заповнений повністю. Відразу ж після нагнітання герметизирующей маси, що не позд неї ніж через 6-8 хвилин, її розрівнюють за допомогою відповідного інструменту. Для цього інструмент змочується водою. Щоб уникнути розтріскування утворюється плівки необхідно відразу ж після цього зняти липку стрічку. Свіжу, ще не засохлу герметизуючу масу видаляють за допомогою спирту або ацетону. Засохлі залишки можна видалити тільки механічним способом (у затверділому стані Ceresit Silikon Sanitary розчиняється ні в яких розчинниках).

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі основи від + 5 ° C до + 40 ° C. Всі вище викладені рекомендації ефективні при температурі + 23 ° C і відносній вологості повітря 50%. В інших умовах час твердіння може змінитися. Ceresit Silikon Sanitary містить оцтову кислоту і в момент схоплювання відбувається її виділення, тому при роботі необхідно берегти очі і до жу, забезпечити хорошу вентиляцію і не вдихати пари. У разі потрапляння герметика в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Зберігання: У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях при температурі від + 10 ° C до + 20 ° С - 18 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Технічні характеристики:

Основа

силікон з оцтовою кислотою

Час утворення поверхневої плівки

10-15 хв.

Час повного затвердіння шару завтовшки 5мм

близько 2 діб

Густина

1,02 г/мл

Термостійкість

від -40°C до +120°С

Температура основи при застосуванні герметика

від +5°C до +40°C

Обмна усадка

3 %

Максимально допустима деформація у шві

до 25%

Міцність при 100%м розтягуванні

близько 0,3 МПа

Максимальна ширина шва

20 мм

Витрата:

- 20х10 мм:                  200 мл/м.п.

- 10х10 мм:                  100 мл/м.п.

- 6х6 мм:                      36 мл/м.п.

- 3х5 мм:                      15 мл/м.п.