UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Монтажна піна-багатоцільовий клей МОМЕНТ

Код товару: 395

171 грн.

Додати в обране

Опис

Монтажна піна-клей МОМЕНТ призначена для приклеювання теплоізоляційних плит на стінах і дахах (пінополістирол, мінеральна вата, пробка), приклеювання сходинок на сходах, приклеювання на стіни плит з гіпсу і плит ОСП, приклеювання підвіконь. Повністю твердне протягом 24 годин.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Монтажна піна-багатоцільовий клей МОМЕНТ

Застосування:

1. Гіпсові плити - простота позиціонування і швидка фіксація.Нанесті клейпараллельнимі смугами (на відстані 15 см один від одного) уздовж горизонтального краю плити. Відстань від краю має становити 5 см. Фіксацію плит в потрібному положенні слід виконати протягом максімум3 хвилин після нанесення. Після точного позиціонування слід притиснути плиту до поверхні. Забезпечити постійний тиск на плиту протягом близько 5 хвилин. Після цього пристрій для механіческойподдержкі можна видалити. Переходити до наступної операції можна приблизно через 2 години після фіксацііпліт.

2. Сходинки сходів - універсальне рішення для закріплення. Укласти ступені на дерев'яні підкладки, які забезпечать їх правильне положення. Для коротких ступенів можна використовувати дві підкладки по краях, а для середніх і великих ступенів слід додати ще одну підкладку по центру. Нанести клей паралельними смугами (на відстані 15 см один від одного) уздовж ступенів. Установку сходинок в потрібному положенні слід виконати протягом максимум 3 хвилин після нанесення клею. Після точного позиціонування сходинки її слід акуратно притиснути до поверхні, укласти на поверхню вантаж масою 10 кг, зафіксувавши ступінь на 45-60 хвилин, щоб уникнути її відриву.

3. Підвіконня - теплоізоляція і робота з нерівними поверхнями. Нанести клей 2-3 паралельними смугами уздовж горизонтальної кромки підвіконня. Після точного позиціонування слід притиснути підвіконня до поверхні, забезпечити його фіксацію протягом 45-60 хвилин.