UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Піна монтажна Fireproof B1 Pro HOFMANN 690 мл

Код товару: 000000740

189 грн.

Додати в обране

Опис

Піна монтажна Hofmann Fireproof B1 - однокомпонентна вогнетривка поліуретанова монтажна піна для професійного застосування. Відповідає класу вогнезахисту В1 згідно DIN4102 - 1. Вогнетривкість складає від 35 хвилин до 4,5 годин. Наноситься за допомогою пістолета для піни. Не має вторинного розширення і усадки. Об'єм 690 мл Сезонность-Всесезонная. Вихід до 65 л.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Піна монтажна Fireproof B1 Pro HOFMANN 690 мл

Властивості: Об'єм виходу піни до 65 літрів, залежно від температури балона і довкілля, а також вологості повітря. Має відмінні вогнетривкі, тепло і звукоізоляційні властивості. Вологостійка, не схильна до утворення плісняви. Не містить речовин, що руйнують озоновий шар. Температура використання Hofmann Fireproof B1 - 5 ° C до + 30 ° C Термін зберігання : 18 місяців. Товар сертифікований згідно ДБН, клас вогнестійкості EI 60 Об'єм: 690 мл Вес : 900 грам.

Застосування: Завдяки збалансованій формулі, піна має відмінну заповнюючу здатність, не деформує дерев'яні і ПВХ конструкції. Має чудове прилипання до більшості будівельних матеріалів : цеглини, бетону, деревини, металу, штукатурки, гіпсу, пластика і інших, за винятком поліетилену (РЕ), поліпропілену (РР), тефлону, силікону, льоду, жирних і брудних поверхонь. Не стікає з вертикальних поверхонь.

Властивості:

- Виходить м'яко, плавно, рівномірно (без прострілів) за рахунок нової, добре збалансованої формули.

- Дуже добре прилипає і не сваливаеся (не стікає) з вертикальної поверхні.

- Структура повністю отверділої піни щільніша чим у аналогів. Щільність піни до 25 kg/m3.

- Піна має низьку міру розширення, окрім основного застосування (монтаж вікон і дверей) застосовується також для фіксації стінних панелей, плит теплоізоляції і черепиці (дивися тих.характеристики заводу-виробника).

- Стійка до утворення плісняви і грибка;

- має високе зчеплення з більшістю будівельних матеріалів;

- не деформує дерев'яні і ПВХ конструкції.

Інструкція до застосування: Перед застосуванням струсити балон близько 20 разів. Накрутити пістолет на балон. При роботі шви заповнювати приблизно на 50-60 % решта заповнюється при розширенні піни. Надлишок піни можна зрізувати ножем після повного твердіння. Робоче положення балона дном вгору.