UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Герметик акриловий CS 11 CERESIT (білий) 280 мл

Код товару: 000000097

57 грн.

Додати в обране

Опис

Ceresit Akryl призначений для:
- герметизації швів і стиків віконних і дверних блоків;
- заповнення тріщин в штукатурці та цегляній кладці всередині і зовні будівель.
Має високу адгезію до цегельних, бетонних і штукатурних основ, деревині і анодованого алюмінію. Чи не застосовується для швів, схильних до постійного впливу води (басейни, резервуари).

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Герметик акриловий CS 11 CERESIT (білий) 280 мл

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих ??руйнувань. Перед застосуванням герметика підстава очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію матеріалу до основанію.Прі необхідності слід видалити стару пломбу масу і залишки інших речовин. Для отримання оптично без докірливих швів рекомендується обклеїти краї швів гладкою липкою стрічкою, яка після нанесення герметика і його розшивки видаляється. Таким чином фіксуються рівні краї. Деревина з прозорим покриттям (спеціальні фарби) і жорсткий полівінілхлорид повинні бути попередньо покриті засобом Tersostat Primer 155 (час висихання від 30 до 120 хвилин). 

Виконання робіт: Балончик з Ceresit Akryl розрізати над різьбою, нагвинчувати пластмасову форсунку і зробити на ній зріз відповідно до ширини шва. Після цього балончик встановити в пістолет - нагнітач (ручний або пневматичний пістолет Sista) і з його допомогою провести рівномірне, без пропусків, нагнітання герметика в шов. Шов повинен бути заповнений повністю. Відразу ж після нагнітання герметизирующей маси, не пізніше ніж через 6-8 хвилин, її розрівнюють за допомогою відповідного інструменту. Для цього інструмент змочується водою. Щоб уникнути розтріскування утворюється плівки відразу ж після цього зняти липку стрічку. Свіжу, ще не засохлу герметизуючу масу видаляють за допомогою води. Засохлі залишки можна видалити тільки механічним способом. 

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі основи від + 5 °C до + 40 °C. Всі вище викладені рекомендації ефективні при температурі + 23 °C і відносній вологості повітря 50%. В інших умовах час твердіння може змінитися. При роботі необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння герметика в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря. 

Рекомендації: Крім вище викладеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами на виконання герметизирующих робіт. Застосування матеріалу не представляє труднощі за умови дотримання правил, викладених у даному технічному описі. У разі сумніву в властивості матеріалу або області його застосування слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника. 

Зберігання: У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях при температурі від + 2 °C до + 20 °С - 18 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. 

Упаковка: Ceresit Akryl фасується в балончики по 280 мл. 

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність Ceresit Akryl вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, наведених в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях і умовах, не передбачених технічним описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними. 

Технічні характеристики:

Основа:

дисперсія акрілата

Час утворення поверхневої плівки:

близько 15 хвилин

Час повного затвердіння шару завтовшки 5 мм:

близько 10 діб

Щільність:

1,5 г/мл

Термостійкість:

від - 20°C до + 80°C

Температура основи при застосуванні герметика:

від +5°C до + 40°C

Максимальна допустима деформація шва:

до 10%

Об'ємна усадка:

не більше 18%

Твердість по Шору (А):

20-25

Максимальна ширина шва:

25 мм

Модуль пружності:

близько 0,05 МПа

Витрата:

- 20х10 мм:

- 10х10 мм:

- 6х6 мм:

- 3х5 мм:

 

200 мл/м.п.

100 мл/м.п.

36 мл/м.п.

15 мл/м.п.