UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Клей для склошпалер DUFA Glasgewebekleber D625 10 кг

Код товару: 000000715

649 грн.

Додати в обране

Опис

Клей для склошпалер DUFA Glasgewebekleber D625 призначений для приклеювання фотошпалер, велюрових, вінілових, текстильних, скловолоконних, а також некашированных шпалер усередині приміщень. Підходить для обробки стін і стель.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клей для склошпалер DUFA Glasgewebekleber D625 10 кг

Характеристики:

- підходить для всіх типів шпалер;
- висока адгезія;
- підлягає коригуванню;
- довгий час піддається коригуванню;
після висихання має молочний колір;
- безпечний для навколишнього середовища.
 
Підготовка основи: Основа повинна бути міцною, рівною, сухою і чистою. Старі шпалери повністю видалити разом із залишками клею. Поверхні, які піддаються впливу вологи, і сильно вбираючі підстави попередньо обробити ґрунтовкою торгової марки d?fa. Нерівності вирівняти шпаклівкою d?fa Aryl-Spachtel і зашкурить. Поверхні, схильні до вражень грибком, обробити засобом d?fa Grund Antiseptik D613 згідно інструкції.

Спосіб нанесення і виконання робіт: Перед використанням ретельно перемішати, якщо перемішування здійснюється міксером - використовувати на низьких обертах. Наносити пензлем або валиком на підставу на ширину 2-3 полотен. Попередньо нарізані шпалери накласти на основу стик в стик, розрівняти спеціальним шпателем для шпалер. Стежити, щоб не утворювалися порожнечі. На поверхню свижонаклеених стеклообоев нанести клей, розведений 20% води. Термін висихання - 12:00 при температурі 20 ° С і вологості повітря 60%, при інших параметрах термін може змінитися.
Роботи виконувати при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. Робочі інструменти вимити водою відразу після закінчення робіт.
Поверхня стеклообоев рекомендується фарбувати фарбами, що витримують вологе прибирання.
Витрата складає 300-500 г /м2 і залежить від типу шпалер і підстави.

Заходи безпеки та утилізація: зберігати в недоступному для дітей місці. Не допускати потрапляння клею в очі або на шкіру. При роботі використовувати рукавички та окуляри. Залишки засохлого клею екологічно безпечні і являють собою звичайне будівельне сміття.