UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Еластична клеюча суміш С-17 АРТИСАН

Код товару: 184

132 грн.

Додати в обране

Опис

Еластична клеюча суміш С-17 - підвищеної еластичності та адгезії для зовнішніх і внутрішніх робіт на нестандартних підставах. Розчин застосовується для приклеювання на стіни або підлогу керамічної плитки, скло-мозаїки і порцелянових плиток, клінкерних і кам'яних плиток, на заснування які піддаються вібраційним і теплових деформацій, наприклад: гнучкі перегородки, гіпсокартон, сходи, тераси і балкони, підлоги, які підігріваються.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Еластична клеюча суміш С-17 АРТИСАН

Застосування: Особливо рекомендується для басейнів, холодильних камер і в місцях, де необхідне збільшення адгезії розчину, наприклад: при укладанні на стару керамічну поверхню, при укладанні скломозаїки, плитки великих розмірів (більше ніж 30х30). Розчин гарантує еластичне з'єднання основи з приклеєними плитками, запобігає утворенню стосовного напруги між основою і керамічним облицюванням. Можна використовувати для приклеювання ізоляційних матеріалів типу пінополістиролу, пінополіуретану, скляній або мінеральної вати. Стійкий на вертикальних поверхнях. Розчин добре кріпиться до щільної, несучою, сухий і попередньо очищеною від пилу, бруду, жиру і фарби основі.
 
Підготовка основи: Основа повинна бути рівною, сухою, міцною, очищеною від жиру, старих фарб та інших матеріалів, що зменшують адгезію. Пухкий, неміцний шар необхідно ліквідувати. Виїмки, нерівності більше 5 мм рекомендується за добу до початку робіт вирівняти цим же розчином. Всі підстави обробити 1-2 рази грунтовкою глибокого проникнення «Артисан грунт №7» або «Артисан грунт №8» залежно від підстави.

Виконання робіт: !Плитку не змочувати. Суху суміш змішують вручну або механічним способом з чистою водою до отримання однорідної консистенції. Розчинову суміш залишити на 3-5 хвилин, потім знову перемішати. Розчинову суміш наносять на підготовлену основу рівною стороною зубчастого шпателя, потім зубчастою стороною розподіляють по поверхні. За один прийом наноситься така кількість розчинної суміші, щоб за 20 хвилин встигнути приклеїти плитку. Плитку укладають на розчин і легко притискають до основи. Плитка великих розмірів фіксується на підставі за ДБН Ст. 2.6-22-2001. Протягом 15 хвилин можна коректувати положення плитки. Через 48 годин поверхня готова до технологічного переміщення, можна заповнювати шви фугою. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

Техніка безпеки: Суміш містить цемент, який при з'єднанні з водою утворює луг. Необхідно уникати потрапляння розчину на шкіру та слизові оболонки. Обов'язково працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру та в очі, слід ретельно промити їх проточною водою.

Термін придатності: В сухих умовах і герметичній упаковці не менше 12 місяців від дати виготовлення продукції.

Упаковка: Суха суміш розфасовується в мішки по 25 кг

Технічні характеристики:
 

Склад: суміш цементу з мінеральними

наповнювачами і спеціальними добавками.

Щільність суміші

1,35-1,45 кг/дм3

Кількість води для

замішування розчину

6 л на 25 кг

суміші

Час використання

до 2 годин

Температура для

застосування

від +5 до +30 °С

Міцність зчеплення з

основою

більше 1,0 МПа

Міцність на стиск

не менше 10,0 МПа

Міцність на вигин

не менше 2,5 МПа

Розшивка

після 48 годин

Витрата (в залежності

від товщини нанесеного

шару)

від 2 до 7 кг/м2