UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Клеюча суміш універсальна С-11 25кг АРТИСАН

Код товару: 000001005

84 грн.

Додати в обране

Опис

Клеюча суміш універсальна С-11 застосовується для кріплення керамічних плиток на внутрішніх і зовнішніх поверхнях будинків.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клеюча суміш універсальна С-11 25кг АРТИСАН

Підготовка основи: Основа повинна бути рівною, сухою, міцною, очищеною від жиру, старих фарб та інших матеріалів, що зменшують адгезію. Пухкий, неміцний шар необхідно видалити. Основу перед нанесенням розчинової суміші обробити грунтом № 7 або при необхідності – грунтом № 8 торгової марки "Артисан".

Застосування і виконання робіт: Суміш застосовується для приклеювання керамічних, кам'яних та інших плиток (розміром не більше 30х30), при роботі в житлових і громадських приміщеннях, як всередині так і зовні будинків. Суху суміш змішати з чистою водою до однорідної маси без грудок. Через 3-5 хвилин знову перемішати. За допомогою шпателя нанести тонким шаром на поверхню. Потім шар розчину вирівняти зубчастим шпателем. Зубці шпателя повинні мати квадратну форму і відповідати розмірам плитки (15х15 см зубці – 6 мм, 30х30 см зубці – 10 мм). Плитку попередньо не змочувати. Не рекомендується укладати плитку на «стик». Використання прокладок не обов'язково. Завдяки особливостям розчину укладена плитка фіксується на поверхні і до 15 хвилин можна коректувати положення плитки. Час укладання плитки на нанесений розчин можливо до 30 хвилин.

Техніка безпеки: Суміш містить цемент, який при з'єднанні з водою утворює луг. Необхідно уникати потрапляння розчину на шкіру та слизові оболонки. Обов'язково працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру та в очі, слід ретельно промити їх проточною водою.

Технічні характеристики:

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними добавками.

Щільність суміші

1,4-1,6 кг/дм3

Кількість води для замішування розчину

близько 1-1,2 л/5 кг

близько 5-6 л/25 кг

Час використання

до 1 години

Температура виконання робіт

від +10 до +30 °С

Зсув плитки

відсутній

Міцність зчеплення з основою

не менше 0,5 МПа

Міцність на стиск

не менше 10,0 МПа

Розшивка

після 48 годин

Витрата

1,5 кг/м2/мм