UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Клеюча суміш для внутрішніх робіт С-9 АРТИСАН

Код товару: 186

51 грн.

Додати в обране

Опис

Клеюча суміш З-9 АРТИСАН застосовується для кріплення керамічних плиток усередині приміщень.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клеюча суміш для внутрішніх робіт С-9 АРТИСАН

Підготовка основи: Основа повинна бути рівною, сухою, міцною, очищеною від жиру, старих фарб та інших матеріалів, що зменшують адгезію. Пухкий неміцний шар необхідно видалити. Основу перед нанесенням розчинової суміші обробити грунтом № 7 або при необхідності грунтом № 8 торгової марки "Артисан".
 
Застосування: Суміш застосовується для приклеювання керамічних, кам'яних та інших плиток, при роботі в житлових і громадських приміщеннях усередині будівель. Розчин добре кріпиться до щільної, несучою, сухий і заздалегідь очищеною від пилу, бруду, жиру і фарби основі. Пухкий, неміцний шар необхідно ліквідувати. Виїмки, нерівності більше 5 мм рекомендується за добу до початку робіт вирівняти цим же розчином або «Артисан С-39».
 
Виконання робіт: Плитку не змочувати. Суху суміш змішують вручну або механічним способом з чистою водою до отримання однорідної консистенції. Розчинову суміш залишити на 3-5 хвилин, потім знову перемішати. Розчинову суміш наносять на підготовлену основу рівною стороною зубчастого шпателя, потім зубчастою стороною розподіляють по поверхні. За один прийом наноситься така кількість розчинної суміші, щоб за 20 хвилин встигнути приклеїти плитку. Плитку укладають на розчин і легко притискають до основи. Протягом 10 хвилин можна коректувати положення плитки. Через 48 годин поверхня готова до технологічного переміщення, можна заповнювати шви фугою. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.
 
Техніка безпеки: Суміш містить цемент, який при з'єднанні з водою утворює луг. Необхідно уникати потрапляння розчину на шкіру та слизові оболонки. Обов'язково працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру та в очі, слід ретельно промити їх проточною водою.

Термін придатності: В сухих умовах і герметичній упаковці не менше 12 місяців від дати виготовлення продукції.

Упаковка: Суха суміш упаковується в мішки по 25 кг

Технічні характеристики:
 

Склад: суміш цементу з мінеральними

наповнювачами і спеціальними добавками.

Щільність суміші

1,45-1,6 кг/дм3

Кількість води для

замішування розчину

близько 5 л/25 кг

Час використання

до 2 годин

Температура

виконання робіт

від +10 до +30 °С

Зсув плитки

відсутній

Міцність зчеплення

з основою

більше 0,5 МПа

Розшивка

після 48 годин

Витрата

від 1,5 кг/м2/мм