UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Клеюча суміш Comfort Gres CM 11 Plus 25 кг CERESIT

Код товару: 000000016

230 грн.

Додати в обране

Опис

Суміш Ceresit СМ 11 Plus призначена для облицювання бетонних та цементно-піщаних горизонтальних і вертикальних поверхонь плиткою з водопоглинанням не менш 1% плитки з кераміки, фаянсу і т.п. розміром не більше ніж 40х40 см), а також для облицювання бетонних та цементно-піщаних горизонтальних поверхонь плиткою з водопоглинанням менше 1% (керамограніта розміром не більше 30x30 см). Розчинна суміш Ceresit СМ 11 Plus застосовується по міцним недеформованим основам всередині і зовні будинків в житлово-цивільному та промисловому будівництві. Для зовнішніх робіт при облицюванні плиткою з водопоглинанням менше 1% слід застосовувати суміш Ceresit CM 11 Plus з добавкою емульсії Ceresit CC 83. Плитку з природного каменю необхідно укладати на інших сумішах групи Ceresit СМ,а з мармуру — на суміш Ceresit СМ 115.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клеюча суміш Comfort Gres CM 11 Plus 25 кг CERESIT

Підготовка основи: Перед нанесенням розчинової суміші підстава очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Всі невеликі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти відповідні місця розчинною сумішшю Ceresit СМ 11 Plus за 24 години до початку робіт. Нерівності підстав стін до 20 мм вирівняти Ceresit СТ 29 за одне нанесення, а понад 20 мм — двома або більше шарами. Нерівності в підставах підлог вирівняти за допомогою продуктів групи Ceresit CN. Гіпсові підстави і основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) попередньо заґрунтувати ґрунтовкою Ceresit CT 17.

Виконання робіт Суху суміш розчинити чистою водою (температура води від +15 °C до +20 °C) з розрахунку 0,23–0,24 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або мішалки. Увага! При перемішуванні суху суміш слід засипати в завчасно відміряну кількість води. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання розчинової міси можливо протягом 2 годин. Приготовлену розчинову суміш тонким шаром за допомогою лопатки, шпателя або терки нанести на облицювальну поверхню і вирівняти зубчастою теркою або шпателем. Укласти плитки на нанесену розчинну суміш і притиснути. Максимальна товщина розчинової суміші під плиткою не повинна перевищувати 10 мм. Зубці повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плиток (див. таблицю). Плитки попередньо не замочувати! Не рекомендується укладати плитки в стик без шва. Ширина шва між плитками не повинна бути менше 2 мм Установка прокладок між плитками для забезпечення однакової ширини шва необов'язкова, оскільки покладені на стінах плитки не сповзають. При нормальних кліматичних умовах (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) плитку необхідно укласти не пізніше ніж через 10 хвилин після нанесення розчинової суміші на основу. У літній період і вітряну погоду при виконанні зовнішніх робіт час укладання скорочується. Протягом 20 хвилин після укладання плитки на основу можна коригувати положення. Залишки розчинової суміші з поверхні плитки необхідно видалити за допомогою води до її затвердіння. В нормальних умовах розшивку швів слід проводити після закінчення 24 годин для керамічної плитки і 48 годин для керамограніта. Для заповнення швів застосовуються матеріали групи Ceresit СЕ.

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 °C до +30 °C. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 °C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і твердіння розчинової суміші може змінитися. Суміш Ceresit СМ 11 Plus містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно захищати очі та шкіру. У разі потрапляння суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації: На основах з деформаційними швами останні необхідно дублювати і в облицюванні з подальшим закладенням швів еластичними герметиками. При виконанні зовнішніх робіт для кріплення плиток застосовується комбінований метод: розчинна суміш наноситься на основу товщиною, що відповідає розміру зубця терки, і на плитку товщиною до 1 мм, рівномірно по всій поверхні. Для кріплення плиток на підставах, не зазначених у цьому технічному описі, слід застосовувати інші суміші або мастики груп Ceresit СМ або Ceresit СU. Крім вищевикладеної інформації про застосування Ceresit CM 11 Plus, необхідно керуватися чинною нормативною документацією. У випадку використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Технічні характеристики:

Склад

цемент з мінеральними

наповнювачами та орга-

органічними модифікаторами

Витрата води для самому-

лення розчинової суміші

5,75–6 л води

на 25 кг сухої суміші

Витрата води та емульсії

для приготування

розчинової суміші

0,14–0,16 л води і 0,08 л

Ceresit CC 83 на 1 кг

Ceresit CM 11 Plus

Час споживання розчинної суміші

не менше 120 хвилин

Час коригування

не менше 10 хвилин

Відкритий час

20 хвилин

Температура застосування

розчинової суміші

від +5 °C до +30 °C

Температура експлуатації

від -50 °C до +70 °C

Розшивання швів:

- кераміка:

- керамограніт:

 

Через 24 години

Через 48 годин

Міцність зчеплення з

основою в повітряно-

сухих умовах:

не менше 0,5 МПа

Витрата* сухої суміші

залежно

від розміру зубців

і підстави нерівності

* Витрата продукту залежить від нерівності основи та навичок виконавця

 

Плитка, см

 

Розмір сторони

квадратного зубця терки, мм

Витрата* сухої суміші, кг/м2

 

 

менше 5 х 5

3

2

від 5 х 5 до 10 х 10

4

2,6

від 10 х 10 до 20 х 20

6

3,9

від 20 х 20 до 30 х 30

8

5,2

від 30 х 30 до 40 х 40

10

6,5

40 х 40

12

7,8