UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Клеюча суміш Super flexible CERESIT СМ 17 25кг

Код товару: 000000024

799 грн.

Додати в обране

Опис

Клеюча суміш Super flexible СМ 17 призначений для облицювання всіх видів поверхонь всередині і зовні будівель плиткою будь-якого типу і розміру.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клеюча суміш Super flexible CERESIT СМ 17 25кг

Область застосування: Суміш Ceresit СМ 17 призначений для облицювання поверхонь з підвищеною щільністю (бетон, природний камінь, асбошифер та ін) усіма плитками із природного і литого каменю, скла, щільного бетону та інших матеріалів, крім мармуру, всередині і зовні будинків. Розчинна суміш Ceresit CM 17 також ефективна для облицювання басейнів та резервуарів;- облицювання поверхонь, в т. ч. і глазурованих, без видалення старої плитки (тобто плитка по плитці);- облицювання основ, які зазнають постійних атмосферних впливів (цоколі, тераси, балкони, експлуатовані покрівлі та ін); - облицювання підлог, що підігріваються;- облицювання поверхонь, пофарбованих олійними фарбами (за умови високої адгезії до основи);- приклеювання декоративних плит з пінополістиролу, поліуретану, керамічного профільного каменю, що імітує цеглу;- облицювання камінів і печей, поверхні яких не нагріваються вище +80 °C.

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням розчинової суміші підстава очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Дрібні нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти відповідні місця розчинною сумішшю Ceresit СМ 17. Нерівності стін до 20 мм вирівняти розчинною сумішшю Ceresit СТ 29 за один прийом, а понад 20 мм – двома або більше шарами. Гіпсові підстави і основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) попередньо заґрунтувати ґрунтовкою Ceresit CT 17.

Виконання робіт Суху суміш розчинити чистою водою (температура води від +15 °C до +20 °C) з розрахунку 0,34–0,36 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низько зворотному дриля з насадкою або мішалки. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання розчинної суміші можливо протягом 2 годин. Приготовлену розчинову суміш тонким шаром нанести на облицювальну поверхню за допомогою лопатки, шпателя або терки і вирівняти зубчастою теркою або шпателем. Плитки укласти на шар розчинової суміші і притиснути. Максимальна товщина розчинової суміші під плиткою не повинна перевищувати 10 мм. Плитки попередньо не замочувати. Зубці терки повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плиток (наприклад, при розмірі плиток 15 х 20 см ширина і глибина зуба повинна бути 6 мм, при розмірі плиток 30 х 30 см – 10 мм). При нормальних кліматичних умовах (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) плитку необхідно укласти не пізніше ніж через 20 хвилин після нанесення розчинової суміші на основу. У літній період і вітряну погоду при виконанні зовнішніх робіт час укладання скорочується до 10 хвилин. Протягом 10 хвилин після укладання плитки на основу можна коригувати положення. Залишки розчинової суміші необхідно видалити за допомогою води до її затвердіння. В нормальних умовах розшивку швів слід проводити після закінчення 24 годин. Для розшивки слід застосовувати матеріали групи Ceresit СЕ.

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 °C до +30 °C. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 °C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і твердіння розчинової суміші може змінитися. Суміш Ceresit СМ 11 Plus містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно захищати очі та шкіру. У разі потрапляння суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Технічні характеристики:

Склад

суміш цементу з мінеральні-

ми наповнювачами та орга-

органічними модифікаторами

Витрата води для самому-

лення розчинової суміші

8,5-9 л у роті

на 25 кг сухої суміші

Температура застосування

розчинової суміші

від +5 °C до +30 °C

Температура експлуатації

від -50 °C до +80 °C

Час використання розчинової суміші

не менше 60 хвилин

Час коригування

не менш 20 хвилин

Відкритий час

не менш 20 хвилин

Міцність зчеплення з основою:

- повітряно-сухі умови:

- після замочування у воді:

- після поперемінного

заморожування/

відтавання (75 циклів):

- після температурного

впливу:

 

 

не менше 1 МПа

не менше 1 МПа

не менше 1 МПа

 

 

не менше 1 МПа

 

Готовність до технологічного пересування

через 24 години

Зміщення закріплюваного

матеріалу:

не більше 0,5 мм

Витрата* сухої суміші

залежно

від розміру зубців

і підстави нерівності

* Витрата продукту залежить від нерівності основи та навичок виконавця

 

Плитка, см

 

Розмір сторони

квадратного зубця терки, мм

Витрата* сухої суміші, кг/м2

 

 

менше 5 х 5

3

1,8

від 5 х 5 до 10 х 10

4

2,4

від 10 х 10 до 20 х 20

6

3,6

від 20 х 20 до 30 х 30

8

4,8

від 30 х 30 до 40 х 40

10

6

40 х 40

12

7,1