UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Клейова суміш для плитки Еластична Flexkleber KNAUF 25 кг

Код товару: 192

180 грн.

Додати в обране

Опис

Клейова суміш Flexkleber KNAUF застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт при облицюванні стін і підлог керамічною плиткою і непрозорим природним каменем. КНАУФ Флексклебер може використовуватися на всіх звичайних досить рівних будівельних основах, таких як, наприклад, бетон, наливна підлога, газобетон, гіпсові і гіпсоволокнисті плити, цементно-мінеральні плити, цементна, вапняна і вапняно-цементна штукатурка, Старе покриття з плитки. Особливо рекомендується для поверхонь, схильним коливанням температур (балкони, тераси, опалювальні підлоги), для деформівних основ і укладання плитки великого розміру.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клейова суміш для плитки Еластична Flexkleber KNAUF 25 кг

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, з температурою від + 5°С до + 25°С. Основу з ДСП не допускається. Підстава з штукатурки повинно бути нанесено в один шар і мати товщину не менш 10 мм. Поверхню очистити від бруду, пилу і відшарувань, якщо необхідно – промити водою, з бетону видалити залишки опалубної мастила. Водостійку і міцно пов'язану з підставою фарбу обробити шліфувальною шкуркою, неводостійке – видалити. Підстава слід попередньо обробити грунтовкою КНАУФ Тифенгрунд або КНАУФ Хафтэмульсия (розбавити водою у співвідношенні 1:4). Незначні нерівності підстави вирівняти клеєм КНАУФ Флексклебер. Значні нерівності стін попередньо вирівняти штукатурним розчином, наприклад, КНАУФ НР Старт Цемент або КНАУФ МП Ляйхт Цемент. По закінченню 24 годин можна робити облицювання плиткою.

Виконання робіт Суху суміш (25 кг) розчинити з 7 літрами (для стін) або з 7,5 літрами (для підлоги) чистої холодної води за допомогою будівельного міксера на малих обертах до отримання однорідної маси. Витримати протягом 5 хвилин, потім перемішати повторно. При необхідності відкоригувати консистенції розчинової суміші додаванням води або сухої суміші з наступним перемішуванням. Приготовлена розчинна суміш повинна бути використана протягом 3 годин. Розчинову суміш нанести тонким шаром на поверхню за допомогою шпателя (контактний шар). Потім обробити зубчастим шпателем з необхідною величиною зубця. Укласти плитку на шар клейового розчину і щільно притиснути. При утворенні на поверхні нанесеного клею тонкої підсохлій плівки шар клею слід видалити і замінити свіжим. При укладанні плитки на поверхню підлоги, а також зовні приміщень склеювальний розчин слід наносити на основу і на зворотну сторону плитки. Змочувати плитку водою перед укладанням не потрібно. При високій температурі навколишнього середовища і підстави час обробки скорочується.При виконанні зовнішніх робіт на великих площах слід передбачити деформаційні шви покриття. Обладнання та інструменти одразу після використання промити водою.

Витрата матеріалу:

Розмір сторони Витрата, кг/м2
квадратного зубця
шпателя, мм
6 2,2
8 2,9
10 3,6
Одного мішка сухої суміші досить для укладання керамічної плитки на приблизно 11,4 м2 поверхні при розмірі сторони квадратного зубці шпателя 6 мм.

Технічні характеристики:

Номінальна товщина клейового шару:

від 2-5 мм

Температура переробки/підстави:

від +5°С до +25°С

Витрата води на 25 кг сухої суміші

– для облицювання стін:

– для підлоги:

 

ок. 7,0 л

ок. 7,5 л

Час дозрівання:

3-5 хвилин

Час переробки:

ок. 5 годин

Час укладання:

ок. 30 хвилин

Час коригування:

ок. 35 хвилин

Можна ходити через:

ок. 24 годин

Затирка швів, не раніше

– для стін:

– для підлоги:

 

1 сут.

2 сут.

Можна прикладати повну навантаження:

ок. 7 діб.

Температурна стійкість:

від -20°С до +80°С