UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Клеюча суміш Ceramic CM 11 СERESIT 5 кг (завод)

Код товару: 000000017

63 грн.

Додати в обране

Опис

Клеюча суміш Ceramic CM 11 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних поверхонь плиткою з водопоглинанням не менш 1% (це плитки з кераміки, фаянсу і т.п. розміром не більше ніж 40 х 40 см)

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клеюча суміш Ceramic CM 11 СERESIT 5 кг (завод)

Область застосування: Суміш Ceresit СМ 11 використовується для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних поверхонь плиткою з водопоглинанням не менш 1% (це плитки з кераміки, фаянсу і т.п. розміром не більше 40?40 см). Розчинна суміш Ceresit СМ 11 застосовується по міцним недеформованим основам на стінах і підлогах всередині і зовні будинків в житлово-цивільному та промисловому будівництві. Для зовнішніх робіт при облицюванні плиткою з водопоглинанням менше 1% слід застосовувати суміш Ceresit CM 11 з добавкою емульсії Ceresit CC 83. Плитку з природного каменю необхідно укладати на інших сумішах групи Ceresit СМ, а з мармуру — на суміш Ceresit СМ 115.

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед нанесенням розчинової суміші підстава очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Всі невеликі нерівності і не міцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти відповідні місця розчинною сумішшю Ceresit СМ 11 за 24 години до початку робіт. Нерівності підстав стін до 20 мм вирівняти Ceresit СТ 29 за одне нанесення, а понад 20 мм – двома або більше шарами. Нерівності в основах підлог вирівняти за допомогою продуктів групи Ceresit CN. Гіпсові підстави і основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) попередньо заґрунтувати ґрунтовкою Ceresit CT 17.

Виконання робіт: Суху суміш за творити чистою водою (температура води від +15 °C до +20 °C) з рас чє та 0,24 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до одержан ня однорідної маси без грудок за допомогою низько зворотному дриля з насадкою або заважав ки. Увага! При перемішуванні суху суміш слід засипати в завчасно відміряну кількість води. За тим розчинну суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання розчинної суміші можливо протягом 2 годин. Приготовлену розчинову суміш тонким шаром за допомогою лопатки, шпателя або терки нанести на облицювальну поверхню і вирівняти зубчастою теркою або шпателем. Укласти плитки на нанесену розчинну суміш і притиснути. Максимальна товщі на розчинової суміші під плиткою не повинна перевищувати 10 мм. Зубці повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плиток (див. таблицю). Плитки попередньо не замочувати! Не рекомендується укладати плитки в стик, без шва. Ширина шва між плитками не повинна бути менше 2 мм Установка прокладок між плитками для забезпечення однакової ширини шва необов'язкова, оскільки покладені на стінах плитки не сповзають. При нормальних кліматичних умовах (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) плитку необхідно укласти не пізніше ніж через 20 хвилин після нанесення розчинової суміші на основу. У літній період і вітряну погоду при виконанні зовнішніх робіт час укладання скорочується до 10-15 ми нут.Протягом 10 хвилин після укладання плитки на основу можна коригувати положення. Залишки розчинової суміші з поверхні плитки необхідно видалити за допомогою води до її затвердіння. В нормальних умовах розшивку швів слід проводити після закінчення 24 годин. Для заповнення швів застосовуються матеріали групи Ceresit СЕ.

Технічні характеристики:

Склад

суміш цементу з мінеральні-

ми наповнювачами та орга-

органічними модифікаторами

Витрата води для самому-

лення розчинової суміші

6,0 л води

на 25 кг сухої суміші

Витрата води та емульсії

для приготування

розчинової суміші

0,14–0,16 л води і 0,08 л

Ceresit CC 83 на

1 кг Ceresit CM 11

Температура застосування

розчинової суміші

від +5 °C до +30 °C

Температура експлуатації

від -50 °C до +70 °C

Час використання

розчинової суміші

не менше 60 хвилин

Час коригування

не менш 20 хвилин

Відкритий час

не менше 10 хвилин

Відкритий час (з добавле-

ням емульсії Ceresit CC 83)

не менш 20 хвилин

Міцність зчеплення

з підставою

(повітряно-сухі умови)

не менше 0,5 МПа

Міцність зчеплення

з підставою (з додаванні-

їм емульсії Ceresit CC 83):

- повітряно-сухі умови:

- після замочування у воді:

- після поперемінного

заморожування/

відтавання (50 циклів):

- після температурного

впливу:

 

 

 

не менше 0,8 МПа

не менше 0,5 МПа

не менше 0,5 МПа

 

 

не менше 0,5 МПа

 

Готовність розчину до техно-

логічного пересуванню

через 24 години

Зміщення закріплюваного

матеріалу

не більше 0,5 мм

Витрата* сухої суміші

залежно

від розміру зубців

і підстави нерівності

* Витрата продукту залежить від нерівності основи та навичок виконавця

 

Плитка, см

 

Розмір сторони

квадратного зубця терки, мм

Витрата* сухої суміші, кг/м2

 

 

менше 5 х 5

3

2

від 5 х 5 до 10 х 10

4

2,6

від 10 х 10 до 20 х 20

6

3,9

від 20 х 20 до 30 х 30

8

5,2

від 30 х 30 до 40 х 40

10

6,2

40 х 40

12

7,8