UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Клейова суміш Baumit FlexUni 25 кг

Код товару: 199

200 грн.

Додати в обране

Опис

Клейова суміш Baumit FlexUni - високоеластична, тиксотропна, модифікована клейова суміш для облицювання керамічною плиткою, керамогранітом, мозаїкою, плиткою з натурального і штучного каменю (крім мармуру), а також при облицюванні методом «плитка на плитку» на основи, що підлягають деформації. Використовується для облицювання душових кімнат, басейнів, резервуарів для зберігання води, балконів, терас, підлоги з водяним підігрівом, експлуатованих покрівель, фасадів та інших конструкцій житлових і адміністративних будівель. Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Водо - і морозостійка.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клейова суміш Baumit FlexUni 25 кг

Призначення: Призначена для облицювання підготовлених деформованих основ, що піддаються високим механічним та термічним навантаженням, плитами з низьким водопоглинанням (з граніту, плитки, натурального і штучного каменю, керамограніта), а також керамічною плиткою, при укладанні плитки на плитку, на мінеральні основи (бетонні, цементні, гіпсові та ангідридні ). Для облицювання душових, ємностей для зберігання води, балконів, терас, підлоги з водяним підігрівом, експлуатованих покрівель, фасадів та інших конструкцій житлових, адміністративних будівель. Застосовується всередині та зовні будівель. Рекомендована товщина клейового шару 2-10 мм Для облицювання матеріалами світлих порід використовувати клейову суміш Baumit FlexMarmor. Для облицювання підлог з електричним підігрівом використовувати клейову суміш Baumit FlexTop/Flex Marmor. Придатна для нанесення на: дерев'яні, металеві, полімерні поверхні, басейни, підлоги з електричним підігрівом.

Підготовка: основа повинна бути сухою, не промерзлою, міцною, здатною нести навантаження, очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, масел, залишків старої фарби. Видалити неміцні ділянки поверхні. Основи, що пошкоджені мікроорганізмами, очистити механічним способом та обробити антимікробну сумішшю Ceresit SanierLosung.

Ґрунтовка: для кращого зчеплення і вирівнювання всмоктуючої здатності підстави використовувати грунтовки суміш: для поглинаючих основ - Baumit Grund (технологічний перерву 8-12 год), для непоглинаючих основ - Baumit SuperGrund (технологічний перерву приблизно 1 ч.).

Вирівнювання: з тих пір, раковини, тріщини заповнити ремонтної
сумішшю Ceresit Preciso (для стін і підлоги 2-30 мм). Перед улаштуванням покриття витримати технологічну перерву 48 год. Нівелювання підлоги: використовувати Самовирівнюючі суміші Baumit Nivello Quattro (1-20 мм). Технологічне переміщення через 3 год., Пристрій покриття через 24 год. при толщинных шару 3 мм

Приготування: суху суміш Baumit FlexUni засипати в ємність з чистою водою (з розрахунку 6,25-6,5 л води на 25 кг або 250-260 мл на 1 кг сухої суміші), перемішати з допомогою будівельного міксера до утворення однорідної маси без грудок. Витримати 5 хвилин та знову перемішати. У приготовлений клейовий розчин не додавати воду та інші матеріали. Нанесення та укладання: Плитку і основу раніше не змочувати! Гладкою стороною зубчастого шпателя нанести на поверхню шар клейового розчину, після чого розрівняти його зубчастою стороною шпателя (шпатель необхідно тримати під кутом 45 градусів до поверхні). Після укладання облицювальної плитки слід видалити вологою губкою можливі залишки клейового розчину. Ширина між плиткових швів повинна бути не менше 2 мм При облицюванні фасадів і вологих приміщень застосовувати комбінований метод: клейовий розчин нанести на основу шаром завтовшки розмір зубці шпателя, а також на тильну сторону облицювальної плитки товщиною приблизно 1 мм. Поверхня контакту клейового розчину з облицювальною плиткою повинна становити не менше 65% -для внутрішнього облицювання, 100% -для зовнішнього облицювання. Термін придатності розчинової суміші 2 ч. Плитку необхідно укласти не пізніше 35 хв. з моменту нанесення клейового розчину Baumit FlexUni. Коригування плитки провести протягом 25 хв. після його укладення. Протягом 48 годин після укладання плитки облицювальна поверхні не піддавати механічним навантаженням. При утворенні «плівки» на клейовий розчині подальше проведення робіт заборонено, а клейовий розчин потрібно видалити!

Розшивання швів: Виконати через 24-48 годин (для підлоги), 12:00 (для стін).
Міжплиткові шви заповнити сумішшю для швів Baumit PremiumFuge (24 кольори), ширина швів 2-7 мм. Герметизацію швів суміжних виконати за допомогою силіконового герметика Baumit Silikon (25 коліров) і витримати технологічну перерву 24 год. Більш детальна інф. дивитися технічний опис матеріалів і технологічну карту Baumit по облицюванні поверхонь.

Інструменти: щітка малярна, будівельний міксер, кельня, шпатель нержавіючий, шпатель - гладилка, голчастий валик, зубчастий шпатель або терка, гумовий шпатель або терка, пістолет для герметика, шаблон для формування швів герметика.

Технічні характеристики:

Витрати клейової суміші:

Витрати оди, приблизно:

від 1,5 до 7,5 кг/м2 (залежно від товщини клейового шару)

6,25-6,5 л/ 25 кг сухої смесиі (250-260 мл/ 1 кг)

Термін придатності розчинної суміші:

2 години

Відкритий час:

35 хвилин

Час коригування:

25 хвилин

Потужність зчеплення з основою:

1,2 мПа

Рекомендована товщина клейового шару:

2-10 мм

Термін придатності

в сухому місці на дерев'яних піддонах в заводській упаковці - 12 міс.