UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Клей для плитки МОМЕНТ 25 кг

Код товару: 000000067

138 грн.

Додати в обране

Опис

Клей для плитки «Момент» призначений для облицювання керамічною та фаянсової плитки (розмір не більше 30 ? 30 см, водопоглинання більше 3%) міцних основ, що не деформуються (бетон, цегла, цементно-піщані і цементно-вапняні поверхні). При облицюванні зовні клей для плитки «Момент» необхідно додавати емульсію Ceresit CC 83. Ефективний при використанні в якості вирівнюючого (штукатурного) шару при підготовці основи під облицювання.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клей для плитки МОМЕНТ 25 кг

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед нанесенням суміші поверхня очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Всі невеликі нерівності і неміцні ділянки поверхні слід видалити, а потім вирівняти відповідні місця клеєм для плитки «Момент» за 24 години до початку робіт. Нерівності поверхонь стін до 20 мм вирівняти клеєм для плитки «Момент» за одне нанесення, а нерівності понад 20 мм - двома або більше шарами. Нерівності поверхні підлоги вирівняти за допомогою продуктів групи Ceresit CN. Гіпсові підстави і основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) попередньо заґрунтувати ґрунтовкою «Момент Грунт».

Виконання робіт Суху суміш затвориты чистою водою (температура води від +15 ° C до + 20 ° C) з розрахунку 0,19-0,21 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою. Потім суміш витримати 3 хвилини, після чого знову перемішати. Використання суміші можливе протягом 2 годин. Приготовану суміш тонким шаром за допомогою лопатки, шпателя або терки нанести на поверхню облицьовується, та вирівняти зубчастою теркою або шпателем. Викласти плитку на нанесену суміш і притиснути. Максимальна товщина суміші під плиткою не повинна перевищувати 10 мм. Плитки не замочувати! Ширина шва між плитками не повинна меншою між плитками не повинна менше 2 мм. Плитку слід викласти не пізніше ніж через 10 хвилин після нанесення суміші на основу. Протягом 10 хвилин після укладання плитки на основу можна коригувати положення. Залишки суміші до її затвердіння потрібно видалити з поверхні плитки з допомогою води. В нормальних умовах заповнення швів слід проводити через 48 годин.

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі основи від + 5 ° C до +30 ° C. Усі показники якості і рекомендації, викладені у технічному описі, ефективні при температурі навколишнього середовища +20 ± 2 ° C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час утворення кірки, тужавлення і твердіння суміші може змінитися. Клей для плитки «Момент» містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно захищати очі та шкіру. При попаданні суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Технічні характеристики:

Склад

суміш цементу з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Витрати води для приготування суміші

4,75–5,25 л води на 25 кг сухої суміші

Витрати води та емульсії для приготування суміші

0,11 л води + 0,08 л Ceresit CC 83 на 1 кг

Час використання суміші

до 2 годин

Відкритий час

10 хвилин

Час коригування

10 хвилин

Розшивання швів

через 48 годин

Температура використання суміші

від +5 °C до +30 °C

Сповзання швів

через 48 годин

Адгезія розчину до бетонних основ після:

- витримування в повітряно-сухому середовищі;

- замочування у воді;

- попереднього заморожування і витримки (50 циклів);

- температура впливу;

 

не менше 0,5 МПа

не менше 0,5 МПа

не менше 0,5 МПа

 

не менше 0,5 МПа

Температура експлуатації

від +5 °C до +30 °C

Температура експлуатації (з додаванням Ceresit СС 83)

від -30 °C до +70 °C

 

Плитка, см

Розмір сторони квадратного зубця терки, мм

Витрати сухої суміші, кг/м2

менш 5х5

3

2

від 5х5 до 10х10

4

2,6

від 10х10 до 20х20

6

3,9

від 20х20 до 30х30

8

5,2