UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Клеюча суміш CM 9 Standart 25 кг CERESIT

Код товару: 000000018

113 грн.

Додати в обране

Опис

Клеюча суміш CM 9 Standart призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних поверхонь плиткою з водопоглинанням не менше 3% (це плитки з кераміки, фаянсу і т.п. розміром не більше ніж 40 х 40 см). Розчинна суміш Ceresit СМ 9 застосовується по міцним не деформується підставах на стінах і підлогах всередині будівель в житлово-цивільному та промисловому будівництві.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клеюча суміш CM 9 Standart 25 кг CERESIT

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед нанесенням розчинової суміші підстава очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Всі невеликі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти відповідні місця розчинною сумішшю Ceresit СМ 9 за 24 години до початку робіт. Нерівності підстав стін до 20 мм вирівняти Ceresit СТ 29 за одне нанесення, а понад 20 мм — двома або більше шарами. Нерівності в підставах підлог вирівняти за допомогою продуктів групи Ceresit CN. Гіпсові підстави і основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) попередньо заґрунтувати ґрунтовкою Ceresit CT 17.

Виконання робіт: Суху суміш розчинити чистою водою (температура води від +15 °C до +20 °C) з розрахунку 0,19–0,21 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або мішалки. Увага! При перемішуванні суху суміш слід засипати в завчасно відміряну кількість води. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання розчинної суміші можливо протягом 2 годин. Приготовлену розчинову суміш тонким шаром за допомогою лопатки, шпателя або терки нанести на облицювальну поверхню і вирівняти зубчастою теркою або шпателем. Укласти плитки на нанесену розчинну суміш і притиснути. Максимальна товщина розчинової суміші під плиткою не повинна перевищувати 10 мм. Зубці повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плиток (див. таблицю). Плитки попередньо не замочувати! Не рекомендується укладати плитки в стик без шва. Ширина шва між плитками не повинна бути менше 2 мм Установка прокладок між плитками для забезпечення однакової ширини шва необов'язкова, оскільки покладені на стінах плитки не сповзають. При нормальних кліматичних умовах (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) плитку необхідно укласти не пізніше ніж через 10 хвилин після нанесення розчинової суміші на основу. Протягом 10 хвилин після укладання плитки на основу можна коригувати положення. Залишки розчинової суміші з поверхні плитки необхідно видалити до її затвердіння з допомогою води. В нормальних умовах розшивку швів слід проводити після закінчення 48 годин. Для заповнення швів застосовуються матеріали групи Ceresit СЕ.

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 °C до +30 °C. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 °C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і твердіння розчинової суміші може змінитися. Суміш Ceresit СМ 9 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно захищати очі та шкіру. У разі потрапляння суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендвції: На основах з деформаційними швами останні необхідно дублювати і в облицюванні з подальшим закладенням швів еластичними герметиками. Для кріплення плиток на підставах, не зазначених у цьому технічному описі, слід застосовувати інші суміші або мастики груп Ceresit СМ або Ceresit СU. Крім викладеної інформації про застосування Ceresit CM 9, необхідно керуватися чинною нормативною документацією. У випадку використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Технічні характеристики:

Склад:

цемент з мінеральними наповнювачами та органічними

добавками

Витрата води

для приготування

розчинової суміші:

4,75–5,25 л води на 25 кг

сухої суміші

Витрата води та емульсії

для приготування

розчинової суміші:

0,11 л води і

0,08 л Ceresit CC 83

на 1 кг Ceresit CM 9

Час споживання

розчинової суміші:

не менше 120 хвилин

Відкритий час:

не менше 10 хвилин

Час коригування:

10 хвилин

Температура застосування

розчинової суміші:

від +5 °C до +30 °C

Розшивання швів:

через 48 годин

Температура експлуатації:

від -50 °C до +70 °C

Міцність зчеплення

з підставою

в повітряно-сухих умовах:

не менше 0,5 МПа

Витрата* сухої суміші:

 

залежно від розміру

зубців та нерівності основи

 

Плитка, см

 

Розмір сторони квадратного зубця терки, мм

Витрата* сухої суміші,

кг/м2

менше 5 х 5

3

2

від 5 х 5 до 10 х 10

4

2,6

від 10 х 10 до 20 х 20

6

3,9

від 20 х 20 до 30 х 30

8

5,2

від 30 х 30 до 40 х 40

10

6,5

40 х 40

12

7,8

Зберігання: У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях — 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit СМ 9 вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.