UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Клеюча суміш CM 12 Gres 25 кг CERESIT

Код товару: 000000022

253 грн.

Додати в обране

Опис

Суміш Ceresit СМ 12 призначена для облицювання міцних не деформівних горизонтальних і вертикальних бетонних і цементно-піщаних поверхонь плиткою з штучного каменю, в тому числі з водопоглинанням менше 1% (керамограніта), а також керамічною плиткою всередині будівель. Розчинна суміш Ceresit CM 12 застосовується по міцним недеформівних основ стін і підлог всередині та зовні будівель в житлово-цивільному та промисловому будівництві. Для облицювання зовні будівель в суміш Ceresit СМ 12 необхідно додати 8% емульсії Ceresit CC 83. Плитку з природного каменю необхідно укладати на інші суміші групи Ceresit СМ, а з мармуру – на суміш Ceresit СМ 115.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клеюча суміш CM 12 Gres 25 кг CERESIT

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед нанесенням розчинової суміші основу необхідно очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Всі невеликі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти відповідні місця розчинною сумішшю Ceresit СМ 12 за 24 години до початку робіт. Нерівності основи понад 20 мм слід вирівняти: для стін використовувати Ceresit CT 29, для підлоги Ceresit СN 178. Основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) заґрунтувати Ceresit CT 17.

Виконання робіт: Суху суміш розчинити чистою водою (температура води від +15 °C до +20 °C) з розрахунку 0,23–0,24 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або мішалки. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання розчинової суміші можливе протягом 1 години. Приготовлену розчинову суміш нанести на облицювальну поверхню тонким шаром за допомогою лопатки, шпателя або терки і вирівняти зубчастою теркою або шпателем. Укласти плитки на нанесену розчинну суміш і притиснути. Максимальна товщина розчинової суміші під плиткою не повинна перевищувати 10 мм. Зубці терки повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плиток (див. таблицю). Плитки попередньо не замочувати! Не рекомендується укладати плитки в стик, без шва. Ширина шва між плитками не повинна бути менше 2 мм, між великорозмірними (40 х 40 см) – не менше 4 мм При нормальних кліматичних умовах (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) плитку необхідно укласти не пізніше ніж через 10 хвилин після нанесення розчинової суміші на основу. У літній період і вітряну погоду при виконанні зовнішніх робіт час укладання скорочується. Протягом 20 хвилин після укладання плитки на основу можна коригувати положення. Залишки розчинової суміші необхідно видалити за допомогою води до її затвердіння. В нормальних умовах розшивку швів слід проводити після закінчення 24 годин. Для заповнення швів слід застосовувати матеріали групи Ceresit СЕ.

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 °C до +30 °C. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 °C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і твердіння розчинової суміші може змінитися. Суміш Ceresit СМ 12 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно захищати очі та шкіру. У випадку попадання розчинової суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації: На основах з деформаційними швами останні необхідно дублювати і в облицюванні з подальшим закладенням швів еластичними герметиками. При виконанні зовнішніх робіт для кріплення плиток застосовується комбінований метод: розчинову суміш з додаванням емульсії Ceresit CC 83 наносять на основу товщиною, що відповідає розміру зубця терки, і на плитку товщиною до 1 мм, покриваючи всю поверхню рівномірно. Для кріплення плиток на підставах, не зазначених у цьому технічному описі, слід застосовувати інші суміші або мастики груп Ceresit СМ або Ceresit СU. Крім вищевикладеної інформації про застосування Ceresit CM 12, необхідно керуватися чинною нормативною документацією. У випадку використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Технічні характеристики:

Склад:

суміш цементу з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Витрата води для приготування розчинової суміші:

6,0 л води на 25 кг сухої суміші

Витрата води та емульсії

для приготування розчинової суміші:

0,16–0,19 л води і 0,08 л Ceresit CC 83 на 1 кг Ceresit CM 12

 

Температура застосування розчинової суміші:

від +5 °C до +30 °C

 

Температура експлуатації:

від -50 °C до +70 °C

Час використання

розчинової суміші:

не менше 120 хвилин

 

Час коригування:

не менш 20 хвилин

Відкритий час:

 

не менше 10 хвилин (з додаванням емульсії Ceresit CC 83 – не менше 20 хвилин)

Готовність до технологічного пересування:

через 24 години

Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови):

не менше 0,5 МПа

Міцність зчеплення

з підставою (з добавле-

ням емульсії Ceresit CC 83):

- повітряно-сухі умови:

- після замочування у воді:

- після поперемінного

заморожування/відлига (50 циклів):

- після температурного впливу:

 

 

 

не менше 0,8 МПа

не менше 0,5 МПа

 

 не менше 0,5 МПа

 не менше 0,5 МПа

Зміщення закріплюваного

матеріалу:

не більше 0,5 мм

Витрата* сухої суміші:

 

залежно від розміру

зубців та нерівності основи

*Витрата продукту залежить від нерівності основи та навичок виконавця

 

Плитка, см

 

Розмір сторони квадратного зубця терки, мм

Витрата* сухої суміші,

кг/м2

менше 5 х 5

3

1,9

від 5 х 5 до 10 х 10

4

2,5

від 10 х 10 до 20 х 20

6

3,8

від 20 х 20 до 30 х 30

8

5,1

від 30 х 30 до 40 х 40

10

6,4

40 х 40

12

7,6

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit СМ 12 вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними. Претензії та рекламації приймає Виробник.

Зберігання: У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях – 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.