UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Клеюча суміш для пінополістирольних плит С-15 АРТИСАН

Код товару: 000000995

182 грн.

Додати в обране

Опис

Клеюча суміш С-15 застосовується для приклеювання пінополістирольних плит і виконання армуючого шару. Суміш використовується в системі утеплення фасадів «легким мокрим» методом для приклеювання пінополістирольних плит і для виконання армуючого шару. Паропроникна. Еластична, має дуже хороше зчеплення з несучою основою і пінополістирольною плитою.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клеюча суміш для пінополістирольних плит С-15 АРТИСАН

Застосування: Суміш використовується в системі утеплення фасадів "легким мокрим" методом для приклеювання пінополістирольних плит і виконання армуючого шару. Суміш еластична, має хороше зчеплення з основою і пінополістирольними плитами.

Підготовка основи: Основа повинна бути рівною, сухою, міцною, очищеною від жиру, старих фарб та інших матеріалів, що зменшують адгезію. Пухкий неміцний шар необхідно видалити. Основу перед нанесенням розчинової суміші прогрунтувати грунтом № 7 або при необхідності грунтом № 8 торгової марки "Артисан".

Виконання робіт Суху суміш змішують вручну або механічним способом з чистою водою до отримання однорідної консистенції. Розчинову суміш залишити на 3-5 хвилин, потім знову перемішати. Після цього розчинову суміш можна використовувати близько 2 годин. Для приклеювання плит приготовлена розчинна суміш наноситься по периметру плит смугою / ширина 4-5 см/. В центрі плити формується 6-8 плям, висотою не менш 1 см і діаметром близько 10 см. Це дає можливість подальшого вирівнювання плит відносно один одного. Покрита сумішшю розчинної площа повинна складати не менше 40% площі плити. Наносити клей на всю поверхню зубчатим шпателем 8х8 або 10х10 мм можна лише маючи рівну основу. Допускається приклеювання плит утеплення клеєм «Артисан С-13», а армуючий шар виконувати клеючої сумішшю «Артисан С-15». Розчин не повинен потрапляти на торці плит, надлишки розчину необхідно видалити. До виготовлення армуючого шару штукатурки необхідно приступати через 72 години після приклеювання плит. Розчинна суміш тонким шаром наноситься рівною стороною шпателя. Зубчастою стороною формуються борозни. Сітка зі скловолокна вдавлюється в склеювальний розчин. Виступив розчин вирівнюється плоским шпателем. При цьому сітка повинна знаходиться всередині шару розчину, що клеїть. Після висихання нанести тонкий шар С-15, щоб прибрати вафельний малюнок. Ретельне виконання армуючого шару має дуже важливе значення як з конструктивної точки зору, так і з естетичної. Нерівності необхідно ретельно зашліфувати, щоб їх не було помітно крізь тонкий шар декоративної штукатурки. Всі рекомендації дійсні при температурі 20 °С й відносній вологості 60%. При виробництві робіт слід керуватися діючими будівельними нормами і правилами. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією. Розчин добре кріпиться до щільної, несучою, сухий і заздалегідь очищеною від пилу, бруду, жиру і фарби основі. Пухкий, неміцний шар необхідно ліквідувати. Виїмки, нерівності більше 5 мм рекомендується за добу до початку робіт вирівняти цим же розчином. Всі підстави обробити 1-2 рази грунтовкою глибокого проникнення «Артисан грунт №7» або «Артисан грунт №8» залежно від підстави. Клейову суміш «Артисан С-15» змішують вручну або механічним способом з чистою водою до отримання однорідної консистенції. Залишити на 5 хвилин, ще раз перемішати. Після чого розчин можна використовувати приблизно 2 години. Роботи виконувати при температурі основи від +10 до +30 °С. Коли розчин схоплюється потрібно оберігати його від швидкого висихання, замерзання і дощу. Всі рекомендації ефективні при температурі підстави +20 °С при відносній вологості 60 %. Для приклеювання теплоізоляційних плит, приготований клеючий розчин наноситься по периметру плит смугою (ширина 4-5 см). В центрі плити формується 6-8 плям, висотою не менш 1 см і діаметром близько 10 див.

Техніка безпеки: Необхідно уникати потрапляння розчину на шкіру та слизові оболонки. Обов'язково працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру та в очі, слід ретельно промити їх проточною водою.

Термін придатності: В сухих умовах і герметичній упаковці не менше 12 місяців від дати виготовлення продукції.

Упаковка: Суха суміш упаковується в мішки по 25 кг

Технічні характеристики:
 

Склад: суміш цементу з мінеральними

наповнювачами і спеціальними добавками.

Кількість води для

замішування розчину

5-6 л на 25 кг

суміші

Щільність суміші

до 1,4-1,5 кг/дм3

Температура

виконання робіт

від +10 до +30°С

Час використання

до 2 годин

Міцність зчеплення з основою

не менше 1,0 МПа

Витрата:

в якості клею для плит

в якості армуючого шару

 

близько 6 кг/м2

близько 6 кг/м2