UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Клейова суміш Baumit NivoFix

Код товару: 000002436

140 грн.

Додати в обране

Опис

Клейова суміш Baumit NivoFix - модифікована мінеральна суміш для приклеювання фасадних, пинополистирольных і мінераловатних плит утеплювача.Не використовується для пристрою армуючого гідроізоляційного шару.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клейова суміш Baumit NivoFix

Застосування: Призначена для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит з мінеральної вати іпінополістиролу. Не застосовується для шпаклювання або пристрій гідрозахисного армуючого шару. Застосовується всередині та зовні будівель.

Підготовка підстави: Проснування повинно бути сухим, не промерзла, міцною, здатною нести навантаження,очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, масел, залишків старої фарби і відповідати вимогам СНиП 3.04.01-87 і ДБН Ст. 2.6-22-2001. Неміцні ділянки поверхні видалити. З тих пір, раковини, тріщини відновити з використанням вирівнюючої ремонтної суміші Baumacol Preciso. Основи, що пошкоджені мікроорганізмами, очистити механічним способом та обробити антимікробну сумішшю Ceresit SanierLosung.

Виконання робіт: Замішування: 25 кг сухої суміші NivoFix засипати в ємність з 5,3-5,5 літрами чистої води, перемішати з допомогою будівельного міксера до утворення однорідної маси без грудок. Витримати 5 хвилин та знову перемішати. У приготовлений клейовий розчин не додавати воду та інші матеріали. Завжди замішувати весь вміст мішка.
Для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит: неравенства більше 10 мм слід попередньо вирівняти оштукатурюванням поверхні (наприклад, штукатурною сумішшю Ceresit МГА-35). У разі якщо поверхня стіни має нерівності до 10 мм, клейова суміш наноситься на фасадну теплоізоляційну плиту з пінополістиролу по периметру суцільної безперервної смугою шириною близько 50 мм і додатково у вигляді окремих клейових точок (не менше трьох) у центрі плити. Площа приклеювання повинна становити не менше 40% від площі плити. Якщо поверхня стіни не має відхилень, то клейовий розчин наносити суцільним способом по всій поверхні теплоізоляційної плити за допомогою зубчастого шпателя з розміром зубців 10х10 мм (для плит з мінеральної вати-лише суцільний спосіб нанесення). Перед нанесенням клейового розчину на плиту з мінеральної вати обов'язково провести його втирання в волокна плити. Не заповнювати шви фасадних теплоізоляційних плит клейовим розчином. Закріплення плит дюбелями виконати через 24 года.

Технічні характеристики:

Зернистість, не більше

0,63 мм

Коефіцієнт теплопровідності

0,8 Вт/(м·K)

Витрати води, приблизно

5,3-5,5 літрів/25 кг сухої суміші:

Потужність зчеплення з основою не менше

0,6 МПа

Термін придатності розчинової суміші, не менше

120 хв.

Витрата матеріалу на підготовлені поверхні: для приклеювання плит утеплювачів, приблизно:

 

4 - 5 кг/ м2